Power Week – mocne promocje na komputery stacjonarne

01.08.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Power Week czyli ogromne rabaty, sięgające nawet  do 2 900 zł! Do 10 sierpnia kupuj  komputery stacjonarne do gamingu, domu i biura w najlepszych cenach.

Już dziś zapewnij sobie komfort pracy i rozrywki

Wakacje w pełni, ale warto już teraz zastanowić się, czy jesienią nie będziesz potrzebował nowego komputera do pracy czy nauki? Zwłaszcza, że u nas komputer stacjonarny kupisz teraz taniej nawet o kilka tysięcy złotych. Stary komputer przestał spełniać Twoje oczekiwania? Sprawdź MOCNE PROMOCJE NA KOMPUTERY. Znajdziesz tam dedykowane komputery do biura, gamingu, a także te dla najbardziej wymagających – chłodzonych cieczą. 

900 złotych rabatu na komputer do biura

Powrót do biura po wakacjach będzie mniej bolesny, gdy do pracy wkroczy z Tobą Komputronik Pro X512. To komputer stworzony dla profesjonalistów, którzy z pewnością docenią jego mocne podzespoły. 

Procesor Intel Core i5, szybki dysk SSD, karta graficzna GeForce RTX 3060 oraz 16 GB pamięci RAM zapewnią wielogodzinną pracę w wysokiej wydajności i z dużą prędkością bez obaw o zacinanie się. Warta uwagi jest tutaj również duża liczba portów i wejść, które zdecydowanie wpłyną na komfort i jakość Twojej pracy.

Ponadto Komputronik Pro X512 wyróżnia się elegancką konstrukcją, która jednocześnie jest solidna i wytrzymała.

Do 10 sierpnia 2022 roku, komputer kupisz taniej o 900 złotych.

Mocne promocje na komputery

Komputer dla gracza tańszy o 2 900 złotych 

Jak zawsze, nie zapominamy także o miłośnikach gamingu. W końcu nie samą pracą człowiek żyje. A żeby rozrywka przynosiła jeszcze więcej frajdy, sprzęt musi spełniać Twoje oczekiwania. I właśnie teraz jest najlepsza okazja na odświeżenie stanowiska gamingowego. Komputronik Infinity LC-900 [J02] przeceniamy aż o 2 900 złotych!

Komputer zdecydowanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego najmocniejsze cechy to:

  • Procesor Intel Core i9
  • Szybki dysk SSD
  • 32 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna GeForce RTX 3080 Ti
  • Duża ilość złączy i wejść
  • Chłodzenie cieczą

Taka konfiguracja pozwoli Ci cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie, z dużą szczegółowością i precyzją oraz bez opóźnień.

Dodatkowo Komputronik Infinity LC-900 [J02] gwarantuje Ci solidne wykonanie. Obudowa w czarnej stylistyce zapewni Ci wytrzymałość i odprowadzenie zbędnego ciepła z zestawu. Technologia chłodzenia wodnego oferuje bardzo cichą pracę, a zarazem dba o optymalne odprowadzanie ciepła z komputera. 

Kupując komputer do 10 sierpnia 2022 roku, oszczędzasz 2 900 złotych.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?