Power Week – kup monitor tańszy nawet o kilkaset złotych

30.09.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Dobry monitor znacznie ułatwia i usprawnia pracę, a także podnosi komfort w czasie multimedialnej rozrywki. Gaming, oglądanie filmów i seriali, tworzenie projektów – to czynności, przy których monitor odgrywa bardzo ważną rolę. Bez względu na to, do czego wykorzystujesz komputer, zawsze warto na biurku mieć monitor, który wyświetli dla Ciebie treści w zadowalającej jakości. Przygotowaliśmy dla Ciebie mocne promocje na monitory.

Power Week – sprawdź wszystkie monitory objęte promocją

Mocne promocje na monitory

Mocne promocje – zgarnij rabat na monitor

Wysoką jakość obrazu z prawie każdego kierunku zapewni Ci ASUS VA279HAE. To 27-calowy monitor Full HD z możliwością oglądania pod kątem 178/178. Zastosowane w monitorze technologie zwiększają jasność, ostrość, kolor i kontrast, zapewniając naturalny obraz w bardzo dobrej jakości. Dodatkowo monitor chroni użytkownika przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła. To za sprawą filtra, który w łatwy sposób za pomocą skrótu klawiszowego możesz ustawiać według własnych preferencji. 

ASUS VA279HAE możesz zamontować na ścianie za pomocą uchwytu dla zaoszczędzenia miejsca na biurku. Monitor posiada też gniazdo HDMI do wygodnego korzystania z multimediów i świetnej rozrywki.

ASUS VA279HAE do 11 października kupisz w obniżonej cenie.

Bezramkowa konstrukcja Cię nie ograniczy 

Monitor Acer Nitro VG240Ybmiix ma natomiast 23.8 cali i doskonale sprawdzi się w biurze i w domu. Konstrukcja ZeroFrame daje niemal nieograniczoną powierzchnię, dzięki czemu całkowicie skupiasz się na wyświetlanym obrazie. Co bardzo ważne, monitor posiada wygodną regulację nachylania. Taka funkcja chroni przed nadwyrężeniem szyi, dzięki czemu nie jesteś narażony na zmęczenie nawet podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Dodatkowego komfortu – zwłaszcza w przypadku rozrywki – zapewnia wbudowany system dwóch głośników o mocy 2 W.

Do 11 października monitor Acer Nitro VG240Ybmiix kupisz w obniżonej cenie. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?