Postaw na wygodę i oszczędności ze smart home Somfy. Kup w zestawie taniej

Smart home to coraz  powszechniejsze rozwiązanie w wielu domach i mieszkaniach. Nic dziwnego, ponieważ to nie tylko ogromna wygoda, ale też dobry sposób na domowe oszczędności. Do końca grudnia masz okazję zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierając nasze zestawy smart home Somfy w supercenach.

Odbierz nawet 600 złotych rabatu

Kupując inteligentną centralkę Somfy TaHoma Switch 1870595 w wybranym zestawie, możesz zaoszczędzić nawet 600 złotych. To niewielkie urządzenie zapewni Ci wygodną kontrolę nad wieloma urządzeniami z poziomu Twojego smartfonu. Nawet przebywając poza domem, możesz sterować oświetleniem, ogrzewaniem, bramą czy roletami. Centralka jest kompatybilna z produktami Somfy, takimi jak: 

  • Rolety
  • Żaluzje i zasłony
  • Pergole i markizy
  • Bramy wjazdowe, bramy garażowe i zamki do drzwi
  • Oświetlenie i smart gniazdka
  • Kamery i alarmy
  • Ogrzewanie
  • Czujniki
  • Muzyka i asystenci głosowi

Już nie musisz martwić się, że zapomniałeś zamknąć bramę po wyjeździe z domu lub wyłączyć ogrzewanie. Centralka zadba o to, byś mógł to zrobić zdalnie z dowolnego miejsca na świcie.

Rabat w wysokości 600 złotych zyskasz, wybierając Somfy TaHoma Switch 1870595 w zestawie z głowicą termostatyczną 1870508 oraz odbiornikiem Somfy IZYMO io. Natomiast decydując się na centralkę tylko z głowicą lub tylko z odbiornikiem, otrzymujesz rabat w wysokości 300 złotych.

Promocje Somfy

Wybierz wygodę, zyskaj 25% rabatu

Możesz również zdecydować się na zakup odbiornika lub głowicy termostatycznej bez centralki i wówczas zyskać 25% zniżki. Rabat otrzymasz, kupując trzy sztuki wybranego urządzenia.

Somfy IZYMO io – Mikro odbiornik Wł./Wył. to urządzenie, które posłuży Ci do unowocześnienia oświetlenia, jednocześnie dbając o Twoją wygodę, bezpieczeństwo oraz oszczędności. Wystarczy zamontować odbiornik na ścianie, by mieć pełną kontrolę nad oświetleniem w całym domu. Z poziomu smartfonu i nie wstając z kanapy włączysz i wyłączysz światło w dowolnym pomieszczeniu, a ponadto, możesz również sterować oświetleniem nawet spoza domu, np. gdy zapomnisz wyłączyć światło po wyjściu lub by stymulować swoją obecność w czasie gdy jesteś na wakacjach.

Z kolei głowica termostatyczna 1870508 odpowiada za inteligentną obsługę ogrzewania. To niezwykle funkcjonalne urządzenie, które pozwala wracać do ciepłego domu bez konieczności działania ogrzewania przez cały dzień. W tym przypadku również możesz sterować ogrzewaniem zdalnie, co zdecydowanie przyczynia się ekonomicznego zużywania ciepła. Oprócz tego, że za pośrednictwem głowicy zdalnie ustawisz ogrzewanie o określonej porze, to  dzięki czujnikom temperatury i wilgotności, głowica samodzielnie ustawi optymalną temperaturę dla każdego pomieszczenia. Ponadto głowica jest w stanie wykryć otwarte okno w pomieszczeniu i automatycznie wyłączyć ogrzewanie, by nie marnować ciepła.

Wszystkie promocje na zestawy smart home potrwają do 31 grudnia 2023 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)