Podejmij wyzwanie i wygraj Samsung Galaxy A33 5G 128GB

08.08.2022
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Lubisz wyzwania? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym instagramowym challengu, który organizujemy w ramach akcji „W kontakcie”. Czeka niebagatelna nagroda! Sprawdź, co zrobić, by wziąć udział w konkursie. 

Miesiąc GSM – zgarnij fantastyczne rabaty na smartfony

Wciąż trwa u nas miesiąc  GSM, a to oznacza, że jeszcze do 31 sierpnia w pasażu „w kontakcie” możecie kupować smartfony tańsze nawet o kilkaset złotych. A teraz,  dodatkowo mamy dla Was konkurs z nagrodami. To już kolejna okazja do wygrania atrakcyjnej nagrody. Ostatnio do jednej z najbardziej kreatywnych osób trafiło m.in. 3 tys. złotych na wakacje

Konkurs na Instagramie

Wygraj Samsung Galaxy A33 5G 128GB

Wystartowaliśmy właśnie z challengem na Instagramie, w którym do wygrania jest  Samsung Galaxy A33 5G 128GB. Na czym polega wyzwanie? Przez 7 dni – do 14 sierpnia – będziemy publikować dla Was na naszym Stories kolejne zadania do wykonania. Aby dać sobie szansę na wygraną, zajrzyj na nasz profil na Instagramie i:

  • Napisz do kogo dzwonisz lub piszesz najczęściej i uzasadnij, dlaczego właśnie do tej osoby
  • Wykonaj minimum trzy zadania spośród publikowanych w kolejnych dniach challenge’y
  • Dodaj nasz profil do obserwowanych

Jesteście ciekawi zadań, które dla Was przygotowaliśmy? Zaglądajcie na naszego Instagrama i spróbujcie swoich sił. Powodzenia!

Challenge na Instagramie potrwa do 14 sierpnia 2022 roku. Nagrodę skierujemy do autora najciekawszej (według nas) wiadomości z pierwszego kroku zadania.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?