POCO F5 Pro i POCO F5 – kup premierowe smartfony w niższej cenie

Zarówno POCO F5, jak i POCO F5 Pro, które właśnie debiutują, mogą pochwalić się naprawdę bardzo dobrymi podzespołami. Na start skorzystaj z 200 lub 300 złotych rabatu (względem ceny w regularnej sprzedaży) przy zakupie jednego z modeli i ciesz się wydajnością na wysokim poziomie, szybkością działania bez zmartwień o zacinanie i fantastycznymi zdjęciami.

Zobacz POCO F5 i POCO F5 Pro

Premiera POCO F5 – flagowe parametry i wysokiej klasy aparat 

POCO F5 jest napędzany Snapdragonem 7+ Gen 2. Procesor idzie w parze z 256 GB pamięci, co oznacza naprawdę zadowalającą wydajność i szybkość smartfonu. Nawet przy dużej ilości aplikacji i danych, które magazynujesz, możesz cieszyć się płynnością pracy. 

Znaczenie ma tutaj również wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,67 cala z odświeżaniem do 120 Hz, dzięki któremu obrazy będą wyświetlane płynnie i w doskonałej jakości. 

Jednym z ważniejszych parametrów przy wyborze smartfonu dla wielu z nas są możliwości aparatu.  POCO F5 może pochwalić się zestawem: 64 MP – obiektyw główny, 8 MP – obiektyw szerokokątny, 2 MP –  do zdjęć makro i 16 MP – przednia kamera. Oznacza to dla Ciebie wyraziste i ostre zdjęcia z doskonale oddanymi kolorami.

W zestawie ze smartfonem znajdziesz ładowarkę z funkcją szybkiego ładowania, a sam akumulator ma pojemność 5000 mAh.

Premiera POCO F5

Premiera POCO F5 Pro – jeszcze szybszy i pojemniejszy 

W POCO F5 Pro zastosowano natomiast procesor Snapdragon 8+ Gen 1, pamięć do 512 GB oraz RAM do 12 GB. Takie parametry dają ogromne możliwości dla działania aplikacji i mobilnych gier. Możesz zapomnieć o wieszaniu się telefonu lub długim ładowaniu się aplikacji. 

Na pokładzie znajdziemy – podobnie jak u POCO F5 – wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,67 z odświeżaniem obrazu na poziomie 120 Hz. Mamy tutaj natomiast pojemniejszą niż w poprzednim modelu  baterię – 5160 mAh oraz turbo ładowanie przewodowe – do 67W z ładowarką w zestawie. 

Zestaw aparatów w obydwu premierowych modelach jest właściwie taki sam, przy czym w OPPO F5 Pro zastosowano dodatkowo optyczną stabilizację obrazu.

Do 12 maja 2023 roku smartfony możesz kupić z rabatem 200 lub 300 złotych. 

Zobacz premierowe modele

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)