Odbierz 300 złotych na wyprawkę dla ucznia lub studenta

08.08.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Sierpień to u nas obfity w promocje miesiąc. Już teraz możesz zyskać dodatkowe 300 złotych na wyprawkę dla ucznia lub studenta, a ponadto wciąż trwa akcja, w której do odebrania jest voucher do wykorzystania na stacjach Lotos.

Wprawdzie do końca wakacji został jeszcze miesiąc, ale to właśnie sierpień jest czasem, gdy powoli zaczynamy myśleć o kompletowaniu wyprawki na kolejny rok szkolny. Ceny artykułów szkolnych często przyprawiają nas o zawrót głowy, dlatego mamy dobre wieści! Przez dwa miesiące macie okazję odebrać dodatkowe 300 złotych na karcie bankomatowej na wyprawkę dla ucznia lub studenta przy zakupie wybranego laptopa Lenovo. Sprawdź szczegóły promocji.

Laptopy objęte promocją

Jak wziąć udział w promocji?

Laptop to już bardzo często konieczny element wyposażenia ucznia czy studenta. Jeśli akurat potrzebujesz nowego sprzętu do nauki, to doskonale się składa, bo przy tym możesz odebrać dodatkowe pieniądze. Wystarczy:

  • W terminie do 30 września 2022 roku kupić jeden z laptopów Lenovo objętych promocją (pełnoletni uczniowie, studenci, rodzice/opiekunowie niepełnoletniego ucznia)
  • Wyciąć z opakowania laptopa kod kreskowy z numerem seryjnym, zrobić zdjęcie lub skan i przygotować skan lub zdjęcie legitymacji szkolnej/studenckiej z datą ważności nie krótszym niż do 30 września 2022 roku
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy – w ciągu 14 dni od zakupu laptopa Lenovo

Po weryfikacji poprosimy Cię o podanie adresu, na który następnie wyślemy kartę bankomatową doładowaną na 300 złotych.

300 złotych na wyprawkę

Dodatkowo odbierz do 500 złotych na paliwo

Do 31 sierpnia 2022 roku możesz również odebrać nawet do 500 złotych do wykorzystania (na paliwo, produkty i usługi) na stacjach benzynowych Lotos. Sprawdź szczegóły akcji.

Raty 10×0 RRSO 0% na laptopy Lenovo

Jeśli szukasz wygodnego finansowania to do 31 sierpnia 2022 roku czekają na Ciebie również raty 10×0 RRSO 0% na wybrane laptopy przy zakupie online z odbiorem w salonie. 

Raty 0% obejmują produkty:

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?