Nowy smartfon Google Pixel – kup premierowy model wspierany przez AI

Premierowy Google Pixel 8a to smartfon o wysokiej funkcjonalności, dobrym aparacie oraz dużej wytrzymałości. Sprawdź wszystkie cechy tego modelu oraz inne smartfony Google Pixel, które u nas kupisz w konkurencyjnych cenach.

Google Pixel 8a – wsparcie AI dla zdjęć

Google Pixel 8a to smartfon dla użytkowników lubiących nowoczesne rozwiązania i wygodę. Model gwarantuje płynną i szybką pracę, a dodatkowo oferuje wsparcie sztucznej inteligencji – choćby w przypadku aparatu fotograficznego.

Aparat jest ważnym aspektem przy wyborze smartfonu dla wielu z nas. Google Pixel 8a ma na pokładzie obiektyw główny z tyłu 64 Mpix, drugi aparat z tyłu 13 Mpix oraz przedni obiektyw – również 13 Mpix. Ponadto zdjęcia wykonywane tym telefonem wspomagane są przez AI, co oznacza jeszcze większe możliwości, np. w kwestii odwzorowania kadru czy pozbywania się niechcianych obiektów ze zdjęcia za pomocą magicznej gumki. Aparat zapewnia również nagrywanie filmów w 4K.

Premiera Google Pixel

Google Pixel 8a – funkcjonalny i wytrzymały

Google Pixel 8a to też duża funkcjonalność związana z obecnością Wi-Fi 6E oraz łączności 5G. Smartfon posiada ponadto pojemną baterię 4500 mAh, co zapewnia długie godziny pracy na jednym ładowaniu nawet przy intensywnym użytkowaniu. 

W premierowym telefonie zastosowano też jakościowy ekran OLED o przekątnej 6,1. Google Pixel 8a wyświetla szczegółowe i jasne obrazy, a także dba o płynność wyświetlania bez efektów smużenia. Częstotliwość odświeżania, która na to właśnie wpływa wynosi 120 Hz.

Google Pixel 8a jest stworzony dla użytkowników, którym zależy także na wytrzymałości telefonu. Model posiada solidną konstrukcję oraz ochronę IP67, co zabezpieczy Twój telefon przed kurzem i zalaniem. To ważne również ze względu na ochronę danych, które przechowujesz w smartfonie. 

Inne modele Google Pixel

U nas w konkurencyjnej cenie kupisz również dwa inne modele Google Pixel:

  • Google Pixel 8 – elegancki smartfon z wąskoramkowym wyświetlaczem AMOLED, wydajnym 8-rdzeniowym procesorem Google Tensor G3, pamięcią RAM 8GB i zaawansowanym aparatem oraz ze sporą funkcjonalnością.
  • Google Pixel 8 Pro – elegancki i nowoczesny model, wyposażony nie tylko w wydajny procesor, jakościowy wyświetlacz i dużo pamięci RAM, ale też w udogodnienia związane z łącznością 5G, długotrwałą baterię oraz zaawansowany aparat wspierany przez AI.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)