Nowe słuchawki gamingowe – kup premierowe SteelSeries Arctis Nova 5

Premiera dotyczy trzech modeli słuchawek SteelSeries. Wszystkie są dedykowane graczom i gwarantują nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale też wiele udogodnień. Poznaj wszystkie cechy najnowszych słuchawek SteelSeries Arctis Nova 5.

Na rynku pojawiły się trzy premierowe modele gamingowych słuchawek SteelSeries. Wszystkie stworzone są dla graczy, ale w zależności  od Twoich upodobań, możesz wybrać model zaprojektowany dla PC, Xboxa lub Playstation:

SteelSeries Arctis Nova 5 – wysoka jakość i wszechstronność 

Najnowsze słuchawki SteelSeries Arctis Nova 5 to modele nauszne z możliwością łączności zarówno przewodowej, jak i bezprzewodowej. Wszystkie charakteryzują się również długim czasem pracy na baterii – nawet do 60 godzin. Ponadto szybkie ładowanie przez USB-C zapewnia 6 godzin naładowania w zaledwie 15 minut.

Premiera słuchawek SteelSeries

SteelSeries Arctis Nova 5 to jednak przede wszystkim doskonałej jakości dźwięk w grach. Jest zoptymalizowany tak, by wzmacniać kluczowe odgłosy takie jak zbliżające się kroki czy zrzucanie bomb, co jest  bardzo istotne w gamingu, by móc zwiększyć przewagę.

Oprócz tego SteelSeries Arctis Nova 5 wyposażono w wysokiej jakości mikrofon, przez co Twój głos jest słyszany jeszcze wyraźniej. Dodatkowo mikrofon ma wbudowaną funkcję redukcji szumów, dzięki czemu komunikacja odbywa się bez żadnych zakłóceń.

Premierowe słuchawki to również duża wszechstronność. Za sprawą kompaktowego klucza sprzętowego USB-C do wymiany między wszystkimi platformami, możesz użytkować bezprzewodowo platformę PC, PlayStation, Switch, Meta Quest, a także telefony i tablety obsługujące USB-C.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.