Nowa jakość dźwięku w Twoim zasięgu. Premiera słuchawek HUAWEI FreeBuds 5i

18.01.2023
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Premierowe HUAWEI FreeBuds 5i to bezprzewodowe słuchawki z certyfikatem jakości dźwięku Hi-Res. Posiadają szereg udogodnień, dzięki którym każdy dźwięk usłyszysz jeszcze wyraźniej. Poznaj HUAWEI FreeBuds 5i i zamów już dziś premierowy model słuchawek. Do 29 stycznia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów słuchawki kupisz taniej o 50 złotych.

Usłysz różnicę

Jakość dźwięku to pierwsze kryterium, jakie bierzemy pod uwagę, wybierając słuchawki. W przypadku FreeBuds 5i  z pewnością się nie zawiedziesz – to model wyciągający głębie utworów z różnych gatunków muzycznych, a także pozwalający uzyskać lepszy dźwięk zarówno w niskich, średnich, jak i wysokich częstotliwościach pasma.

Słuchawki Huawei - premiera

Słuchawki HUAWEI FreeBuds 5i wyróżniają się od swoich poprzedników nie tylko lepszą jakością dźwięku, ale również:

  • Dwukrotnie lepszą redukcją szumów – słuchawki pozwalają na wybór jednego z wielu trybów redukcji szumów, których skuteczność sięga aż 42 dB. Wyboru trybu możesz dokonać dostosowując go do warunków otoczenia – może to być poziom najwyższy, ogólny lub komfortowy. Posiadając HUAWEI FreeBuds 5i nie musisz martwić się o jakiekolwiek zakłócenia z zewnątrz.
  • Jeszcze lepszą baterią – wytrzymała bateria zamontowana w słuchawkach gwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania muzyki przy włączonej redukcji szumów, bez konieczności ładowania, a także na 7.5 godzin prowadzenia rozmów przy wyłączonym ANC. Bateria o pojemności 55 mAh to ogromna wygoda i brak zmartwienia o rozładowany sprzęt.
  • Uniwersalnością – która również wpływa na komfort użytkowania. HUAWEI FreeBuds 5i możesz połączyć jednocześnie z dwoma urządzeniami, takimi jak telewizor, komputer, tablet czy telefon. Teraz możliwe jest odebranie połączenia, nawet jeśli akurat słuchasz dźwięku z komputera.

Do 29 stycznia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów słuchawki HUAWEI FreeBuds 5i kupisz taniej o 50 złotych.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?