Nawet 500 złotych rabatu na zakupach – kup i odbierz paczkę w DHL POP

Zgarnij rabat na zakupy przy dostawie do DHL POP. Do 27 listopada trwa akcja promocyjna #rabatobranie za wygodne odbieranie. Sprawdź, co zrobić, by zyskać rabat na laptopy, smartwatche i akcesoria.

100, 300, a nawet 500 złotych taniej!

Koniecznie weź udział w akcji #rabatobranie jeśli akurat szukasz nowego laptopa. Kupując ASUS Vivobook S14X OLED S5402ZA-M9058W, otrzymujesz rabat 500 złotych. To laptop do zastosowań domowych, który dzięki swojej konstrukcji doskonale sprawdzi się także w podróży. Pracę wydajnego procesora wspiera pamięć RAM o wielkości 16GB, co pozwala na płynne i szybkie działanie komputera.

Natomiast kupując zegarek Garmin Vivoactive 4S, oszczędzasz 100 złotych. To uniwersalny smartwatch z szeregiem funkcji i trybów sportowych. Oprócz standardowych opcji monitoringu zdrowia, aktywności fizycznej czy snu, użytkowniczki zegarka mogą także śledzić cykl menstruacyjny.

Ponadto Germin Vivoactive 4S pozwala na łatwe pobieranie utworów na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swojego konta w serwisie Spotify lub Deezer. Po połączeniu smartwatcha z bezprzewodowymi słuchawkami możesz słuchać muzyki bez telefonu.

Akcja promocyjna DHL

Rabatowanie za wygodne odbieranie

Promocją objęte są smartwatche, laptopy i akcesoria. Akcja trwa do 27 listopada 2022 roku. 

To kilkadziesiąt produktów, przy których zakupie możesz zyskać nawet do 500 złotych rabatu. Wystarczy:

  • Wybrać produkt objęty promocją
  • Wybrać opcję DHL POP
  • Wpisać kod rabatowy DHLKT (do poszczególnych produktów przypisane są różne rabaty sięgające do 500 zł)

Sprawdź wszystkie produkty w promocji

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)