Naładuj się energią na jesień – promocje na stacje zasilania i panele solarne

20.09.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Stacje zasilania zyskują na popularności dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu. Urządzenia EcoFlow błyskawicznie zasilą Twoje sprzęty, a przy tym nie przyłożą się do zanieczyszczania powietrza. Już teraz skorzystaj z superrabatów na stacje zasilania i panele solarne marki EcoFlow.

EcoFlow – bądź gotów na wszystko

Życie bez prądu jest dzisiaj trudne do wyobrażenia. Jednak każdy z nas z pewnością mierzył się choć raz z awarią prądu czy brakiem energii elektrycznej. Nie ukrywajmy – jest to dość uciążliwe i kłopotliwe, kiedy lodówka nagle przestaje chłodzić lub siada bateria w laptopie, z którego musisz akurat wysłać pilny projekt. Wówczas swoje zastosowanie znajdują stacje zasilania EcoFlow, dzięki którym:

  • Awaryjnie zasilisz domowe urządzenia – pralkę, lodówkę, piekarnik, zmywarkę
  • Naładujesz sprzęty elektroniczne – laptop, smartfon, konsolę do gier czy kamerę
  • Zasilisz samochód elektryczny, gdy w trasie nagle zabraknie energii
  • Oświetlisz pomieszczenia

Stacje zasilania marki EcoFlow pomogą Ci zmierzyć się z nagłym brakiem prądu dostarczając tymczasowego dopływu energii. Pamiętajmy, że brak prądu wpływa nie tylko na niższe poczucie naszego komfortu, ale również może spowodować uszkodzenie sprzętów w wyniku nagłego odcięcia energii.

Nie daj się zaskoczyć – sprawdź produkty objęte promocją

Rabaty na produkty EcoFlow

EcoFlow Delta Mini – mobilna stacja zasilania

Jednym z zasilaczy, który przeceniamy w naszej jesiennej promocji jest EcoFlow Delta Mini. To urządzenie, które wprawi Cię w gotowość w każdej losowej sytuacji. Delta Mini dysponuje mocą o sile 1400W i pozwala na zasilanie aż 9 urządzeń w jednym czasie, pomimo braku gniazdka w pobliżu.

W odróżnieniu od typowych generatorów zasilanych paliwami ciekłymi, EcoFlow Delta mini może być zasilana panelami słonecznymi, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na środowisko.

Co bardzo ważne – EcoFlow Delta sprawdzi się nie tylko w domu. To przenośne urządzenie, które możesz zabrać ze sobą wszędzie – nie zajmie wiele miejsca w bagażniku, a dzięki temu na żadnej z wypraw nie musisz martwić się nagłym odcięciem prądu.

Skorzystaj z promocji na wybrane produkty marki EcoFlow do 10 października 2022 roku. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?