Najpopularniejsze smartfony, komputery i akcesoria – zobacz, co polecają influencerzy

Nasi eksperci i influencerzy wytypowali sprzęty, które cieszą się dużą popularnością w sieci. Oprócz tego, że są bardzo chętnie wybierane przez użytkowników, charakteryzują się znakomitymi parametrami oraz korzystnymi cenami.

Popularne w socialach

Ziemniak, Nieantyfan, Michał Pisarski czy Robert Nawrowski śledzą trendy w sieci, znają się na rzeczy i najlepiej wiedzą, które produkty są właśnie na topie. Jakie laptopy, telefony, tablety i akcesoria użytkownicy wybierają najchętniej? Poznaj polecane przez naszych influencerów urządzenia.

Robert Nawrowski poleca

Robert Nawrowski swój kanał na YouTube prowadzi już od ponad 10 lat, więc śmiało można powiedzieć, że ze smartfonami, tabletami, komputerami czy smartwatchami jest za pan brat. Jednym z wytypowanych przez Nawrowskiego produktów jest Samsung Galaxy Tab S6 Lite. To wszechstronny tablet, który sprawdzi się dla szerokiego grona użytkowników – dla profesjonalistów, studentów, a także osób poszukujących w nowych technologiach rozrywki. Dzięki zastosowaniu wydajnego procesora  oraz 4 GB pamięci RAM, tablet zapewnia płynne działanie aplikacji i gier oraz jest w stanie jednocześnie obsługiwać wiele zadań.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite  wyposażono też w rysik umożliwiający precyzyjne rysowanie i pisanie ręczne bezpośrednio na ekranie tabletu. 

Podzespoły polecane przez Michała Pisarskiego

Jakościowe i prezentowane w przystępnej formie materiały tego youtubera trafiają już do ponad 160 tys. odbiorców. Jeśli jeszcze nie dotarłeś na kanał Michała Pisarskiego, podpowiadamy co według niego jest teraz trendy. Poszukujesz procesora do najbardziej wymagających zadań? Michał Pisarski poleca Intel Core i5-13600K. Jego parametry zagwarantują wydajność i płynność działania zarówno przy pracy z wymagającymi programami, jak i podczas grania czy zadań twórczych. Za dobre osiągi procesora odpowiada 14 rdzeni, 20 wątków i częstotliwość taktowania do 5100 MHz. Budując nowy komputer lub modernizując obecny i wybierając przy tym Intel Core i5-13600K, nie musisz martwić się dodatkowo o GPU, ponieważ procesor ten jest wyposażony w zintegrowaną kartę graficzną.

Nieantyfan poleca sprzęt audio

Nieantyfan, czyli zarówno blog, jak i kanał na YouTube to niemal 300 tys. widzów, w których ręce regularnie trafiają recenzje, testy i inne materiały dotyczące technologii. Autor bloga, pośród urządzeń audio, jako chętnie wybierany model typuje Sony WHCH520. Słuchawki te oprócz bardzo dobrej jakości dźwięku, gwarantują też idealne dopasowanie, wytrzymałą baterię, wygodną łączność, a także obsługę asystenta głosowego. Wszystkie te cechy sprawiają, że Sony WHCH520 to doskonały wybór zarówno dla miłośników muzyki, jak i graczy. W obydwu przypadkach cieszyć się będziemy potężnymi basami, czystym dźwiękiem i wygodą użytkowania nawet przy długim noszeniu – słuchawki są lekkie i mają amortyzowany pałąk oraz nauszniki, które są miękkie i delikatne dla uszu.

Polecane przez Ziemniaka

Ziemniak to znany w świecie technologii youtuber, który na swoim kanale zrzesza ponad milion subskrybentów. Tak imponująca liczba może świadczyć o tym, że materiały tworzone przez Ziemniaka są naprawdę jakościowe, a polecenia – godne uwagi. Dla sympatyków budowania własnych zestawów komputerowych, Ziemniak poleca ENDORFY Regnum 400 ARGB. To obudowa zapewniająca naprawdę szerokie możliwości – jest kompatybilna z płytami głównymi ATX, ITX oraz micro-ATX. Dzięki przestronnemu wnętrzu, jakie ENDORFY Regnum 400 ARGB pozostawia do dyspozycji, możesz w swoim komputerze zainstalować mocne podzespoły. Obudowa pomieści 2 dyski o rozmiarze 3,5” i 2 dyski 2,5” lub 4 dyski 2,5. Możesz zamontować także zasilacz o długości do 275 mm i kartę graficzną do 360 mm. Oprócz dużych możliwości, obudowę cechuje też ciekawy design. Boczna ściana wykonana jest ze szkła hartowanego, dzięki czemu możliwe jest podziwianie podzespołów z podświetlaniem ARGB.

To tylko niektóre z urządzeń polecanych przez naszych inluencerów. Popularnych w sieci sprzętów jest dużo więcej. Sprawdź wszystkie

Megapromocje w megaratach

Poznaj także naszą ofertę ratalną, dzięki której – nawet jeśli nie masz odpowiedniej ilości pieniędzy – zaczniesz korzystać ze sprzętu już teraz, a zapłacisz za niego dopiero za 4 miesiące. Możesz wziąć 50 rat z odroczeniem na 4 miesiące, co oznacza, że pierwszą małą ratkę zapłacisz dopiero jesienią. Promocja ratalna obowiązuje do 21 września 2023 roku i dotyczy wybranych produktów z oferty.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)