Najnowsze iPady – ruszyła sprzedaż iPada Pro M4 oraz iPada Air M2

Ruszyła sprzedaż najnowszych produktów Apple, które niedawno oficjalnie zaprezentowano. Premierowe modele to iPad Pro oraz iPad Air. Pierwszy z nich wyposażono w procesor M4 o potężnej wydajności. Oprócz iPadów, kupić możesz także najnowsze akcesoria Apple –  rysik Pencil Pro oraz klawiaturę Magic Keyboard. Poznaj wszystkie nowości Apple.

iPad Pro – potężna moc procesora Apple M4

Wszystkie zaprezentowane przez Apple nowości to potężnie wydajne i funkcjonalne urządzenia. Szczególnie wyróżnia się iPad Pro, na którego pokładzie znajdziemy procesor Apple M4. Gwarantuje on superszybkie działanie wszystkich, nawet najbardziej wymagających aplikacji. Dodatkowo pamięć masowa o pojemności nawet 2 TB nadaje komfortu związanego z ogromną przestrzenią na dane. iPad Pro mimo potężnych możliwość, jest również niezwykle smukły, co sprawia, że tablet jest nie tylko elegancki, ale też wygodny w użytkowaniu. Ten model występuje w dwóch wersjach – 11 oraz 13 cali. Zastosowano w nim również przełomowy wyświetlacz Ultra Retina XDR, zaawansowane aparaty, łączność Wi-Fi 6E do błyskawicznego transferu zdjęć, dokumentów i dużych plików wideo oraz superszybkie 5G.

Premiera Apple iPad pro i iPad Air

iPad Air M2 – szybkość i funkcjonalność

iPad Air, podobnie jak poprzedni model, dostępny jest w dwóch wariantach – 11 i 13 cali. Te tablety wyposażono w wyświetlacze Liquid Retina, które zachwycają jakością, szeroką gamą kolorów i szczegółowością obrazów. iPad Air pracuje na procesorze Apple M2, co także jest gwarancją ogromnej wydajności i pracy na najwyższym poziomie, a także dużej wszechstronności. W przypadku tego modelu również zyskujesz superszybką łączność Wi-Fi 6E oraz 5G dla jak największego komfortu przesyłania danych. Jeśli potrzebujesz bardzo dużej ilości miejsca na zdjęcia, filmy, pliki i dokumenty, możesz wybrać wariant z nawet 1 TB pamięci masowej. 

Więcej produktywności z akcesoriami Apple

Jeszcze większej funkcjonalności i komfortu premierowym iPadom nadają akcesoria. Kompatybilność tabletów z rysikiem  Apple Pencil Pro i klawiaturą Magic Keyboard sprawia, że zyskujesz ogromne możliwości i niepowtarzalną produktywność. 

  • Apple Pencil Pro – zapewnia ogromne możliwości twórcze. Możesz robić notatki, rysować czy szkicować z bardzo dużą precyzją i płynnością. Apple Pencil są niezwykle intuicyjne i czułe, dzięki czemu zyskujesz pracę bez najmniejszych opóźnień. 
  • Klawiatura Magic Keyboard – to z kolei idealne narzędzie dla osób pracujących z tekstem. Klawiatura jest niesamowicie lekka i łatwa w przenoszeniu. Jest ponadto wyposażona w wygodny gładzik, pozwalający na swobodną regulację kąta nachylenia ekranu. Klawiatura ma ponadto podświetlane klawisze oraz port USB-C. 
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)