MOTOMARZEC, czyli smartfony Motorola w niższych cenach przez cały miesiąc

Marzec jest u nas miesiącem mega rabatów na smartfony Motorola. Czekają nowoczesne i designerskie telefony w promocyjnych cenach. Mamy również kod rabatowy, który ceny wybranych modeli obniży aż o 400 złotych.

Do końca marca 2024 roku obowiązują u nas promocje na wiele modeli smartfonów Motorola. Obejmują modele z serii Motorola Moto, Motorola Edge, ale również serię smartfonów składanych – Motorola RAZR.

Obniż cenę telefonu o 400 złotych

Oprócz standardowych promocji, mamy dla Ciebie także kod rabatowy, który obniży cenę smartfonu aż o 400 złotych. Kod obowiązuje na model Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB. Aby skorzystać z rabatu, wpisz w koszyku kod YOUNGMULTI (Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 2599 zł).

Promocje na smartfony Motorola

Motorola Edge 30 Ultra jest smartfonem ze sporymi możliwościami odnośnie wydajności oraz rozrywki multimedialnej. Zastosowano w nim mocny procesor Snapdragon 8+ Gen 1 oraz 12 GB pamięci RAM, co wpływa na szybką i płynną pracę wszelkich aplikacji. Za jakościowe wrażenia multimedialne odpowiada nie tylko bardzo dobrej klasy wyświetlacz Endless Egde, ale także kinowej jakości dźwięk Dolby Atmos. Te parametry sprawiają, że zarówno oglądanie filmów i granie w gry, jak i słuchanie muzyki czy podcastów jest wyjątkowo komfortowe. Na uwagę zasługuje również zestaw aparatów z obiektywem głównym 200 Mpix na czele. Układ dopełniają dwa kolejne obiektywy z tyłu – 50 i 12 Mpix oraz aparat przedni 60 Mpix.

MOTOMARZEC – rabaty na smartfony

Do końca marca możesz liczyć na rabaty również na inne smartfony Motorola, w tym między innymi na modele rozkładane. Składana konstrukcja telefonów to nie tylko nowoczesny design, ale również ogromna funkcjonalność. Telefony z serii RAZR wyposażone są w dotykowe ekrany z opcją składania. Dzięki temu zyskujemy jakościowy, duży wyświetlacz i jednocześnie kompaktowe urządzenie, które zmieści się w małej kieszeni. Motorola RAZR to również bardzo wydajne smartfony z nowoczesnymi procesorami, wytrzymałymi bateriami oraz jakościowymi zestawami aparatów.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)