Letnia wyprzedaż – dziesiątki rabatów i raty 0% na sprzęt

Aż do 13 sierpnia możesz skorzystać z imponujących promocji na elektronikę. Letnia wyprzedaż obejmuje dziesiątki produktów do pracy i rozrywki. Zgarnij rabat na smartfony, komputery i laptopy, smartwatche, telewizory i wiele więcej. Dodatkowo do końca lipca zrobisz u nas zakupy na raty 0%.

Podczas letniej wyprzedaży kupisz taniej sprzęt, który sprawdzi się nie tylko do pracy biurowej, dla specjalistów czy do rozrywki. Możesz skorzystać także z rabatów na urządzenia AGD czy z kategorii smart home.

Monitor dla wymagających graczy i specjalistów

Jednym z przecenionych urządzeń jest monitor iiyama G-Master GB2770HSU-B5 Red Eagle. Wybór tego modelu oznacza nie tylko wysoką jakość obrazu i wysoką częstotliwość odświeżania, ale również ergonomicznym design. Na to co w monitorze najważniejsze, czyli ostry i szczegółowy obraz, wpływa rozdzielczość Full HD. Zapewnia ona doskonałe doznania wizualne zarówno w czasie pracy, jak oglądania filmów czy grania w gry. Dodatkowo masz zapewnione szerokie kąty widzenia dzięki obecności technologii IPS. Dużego komfortu użytkowania nadaje także wysoka częstotliwość odświeżania 165 Hz oraz niski czas reakcji. Pierwszy z parametrów odpowiada za minimalizowanie opóźnień, a więc im częstotliwość wyższa, tym lepiej. W przypadku iiyama G-Master GB2770HSU-B5 Red Eagle masz pewność płynnego wyświetlania, co szczególnie ważne dla graczy. Natomiast niski czas reakcji monitora sprawia, że wszelkie zmiany na ekranie są natychmiast widoczne.

Letnia wyprzedaż 2024

Monitor świetnie sprawdzi się też dla profesjonalistów pracujących na przykład z grafiką. Ogromnej wygody nadaje funkcja pivot – zdolność monitora do obrotu o 90 stopni. Oznacza to, że możesz z łatwością zmieniać orientację monitora z poziomej na pionową i odwrotnie. 

Smart TV taniej aż o 850 złotych

Imponującą zniżkę w czasie naszych wyprzedaży zyskasz też na telewizor Samsung QE65Q80CATXXH. Ten model przeceniamy aż o 850 złotych.  Telewizor jest nowoczesnym urządzeniem z szeregiem inteligentnych opcji. Smart TV oferuje dostęp do aplikacji streamingowych, pozwala na przeglądanie internetu i korzystania z innych aplikacji online. Dodatkowo telewizor zapewnia również łatwą i komfortową łączność z innymi urządzeniami, takimi jak smartfony czy tablety. Za doskonałą jakość obrazu odpowiada natomiast technologia QLED. 

Raty 0% na cały asortyment

Letnia wyprzedaż na jeszcze wiele więcej urządzeń trwa do 13 sierpnia 2024 roku. Natomiast do końca lipca możesz skorzystać również z rat 0%. Ta promocja obejmuje produkty z całego asortymentu o minimalnej wartości 300 złotych. W ofercie 10×0 RRSO 0% kupisz zarówno online, w sklepach stacjonarnych, jak i w wariancie zamów na stronie odbierz w salonie.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)