Łatwo zasilaj swoje urządzenia w podróży dzięki Green CellGC DUO

Przetwornica samochodowa jest bardzo funkcjonalnym urządzeniem. Właśnie zadebiutował nowy model samochodowej przetwornicy Green CellGC DUO, którą teraz kupisz jedynie za 149 złotych. Sprawdź, dlaczego warto!

Łatwe i bezpieczne zasilanie

Przetwornica samochodowa to nic innego jak prosty sposób na dostarczenie energii do Twoich urządzeń wszędzie tam, gdzie nie masz dostępu do prądu. Premierowej Green CellGC DUO użyjesz w samochodzie osobowym, ciężarowym, czy kamperze. Przetworzy ona prąd z akumulatora samochodu, a Ty zyskasz zasilanie dla wszystkich mobilnych urządzeń. To idealne rozwiązanie zarówno na wakacje, jak i służbowe wyjazdy oraz delegacje. 

Przetwornica samochodowa Green CellGC DUO

Premierowa przetwornica Green CellGC DUO gwarantuje dużą wszechstronność, uniwersalność i funkcjonalność. Oprócz standardowego gniazdka 230 V 50 Hz typu F, przetwornicę wyposażono w porty USB, dzięki czemu możesz zasilać na przykład laptopa i telefon jednocześnie. Ponadto urządzenie obsługuje podwójne napięcie wejściowe 12 V i 24 V, co zapewnia kompatybilność z instalacją samochodu. 

Korzystanie z samochodowej przetwornicy jest również niezwykle łatwe – wystarczy podłączyć ją do wtyku zapalniczki samochodowej, by móc ładować wszystkie podręczne urządzenia elektroniczne. Green CellGC DUO wyposażona jest także w zabezpieczenia takie jak aktywne i inteligentne chłodzenie powietrzem.

 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)