Lataj wysoko z premierowym dronem DJI Mini 2 SE

Nowy dron DJI Mini 2 SE jest następcą niezwykle popularnego modelu Mini 2. Jest wyjątkowo lekki i kompaktowy, dzięki czemu może Ci towarzyszyć niemal wszędzie – na każdej wiosennej i letniej wycieczce. Jednocześnie model wyposażony jest w wiele ciekawych funkcji.

Zobacz DJI Mini 2 SE 

Mały z ogromnymi możliwościami

DJI Mini 2 SE waży mniej niż 249 g, a jego czas lotu sięga nawet 31 minut. Dron wyposażono w wiele inteligentnych funkcji, jest prosty w obsłudze i niezwykle odporny. Charakteryzuje go: 

  • Doskonała jakość zdjęć i filmów – coś na czym zależy nam najbardziej. DJI Mini 2 SE został wyposażony w kamerę z matrycą CMOS 1/2,3″, która umożliwia nagrywanie wysokiej jakości filmów 2.7K oraz robienie zdjęć 12 MP. Dodatkowo 3-osiowy gimbal zapewnia wyjątkową płynność materiałów nawet przy dynamicznych manewrach.
  • Imponująca odporność na wiatr – cecha, która pozwala na nagrywanie w niemal każdych warunkach. Mimo lekkiej i kompaktowej konstrukcji DJI Mini 2 SE zapewnia płynny i stabilny lot nawet przy wietrze wiejącym z prędkością do 38 km/h. 
  • Transmisja wideo do 6 km – dron dostarcza niesamowitych doświadczeń, umożliwiając transmisję wideo w wysokiej rozdzielczości HD na odległość do 6 km.
  • Długi czas pracy – nowy dron nie ogranicza Cię czasowo. Akumulator pozwala na latanie do 31 minut.
Premiera drona Dji

Dodatkowo, możesz korzystać z aplikacji DJI Fly, z której pomocą przygotujesz zachwycające filmy z dopasowaną muzyką i filtrami. DJI Mini 2 SE  posiada także funkcję QuickShots, co oznacza, że dron automatycznie nagra profesjonalny materiał wideo, który możesz od razu udostępnić w swoich social mediach. 

Mimo wielu inteligentnych funkcji, dron pozostaje niezwykle prosty w obsłudze – umożliwia automatyczny start i lądowanie, może też niemal w każdej chwili stabilnie zawisnąć w powietrzu. 

Dron DJI Mini 2 SE jest dostępny w dwóch wersjach: single oraz combo

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)