Kupuj na raty 0% sprzęt Dyson – inteligentne odkurzacze, suszarki, prostownice bez przepłacania

Raty 0% są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz jakiegoś sprzętu, a nie masz akurat odpowiedniej ilości gotówki. U nas możesz teraz wziąć na wygodne raty bez dodatkowych kosztów produkty Dyson i cieszyć się sprzętem od ręki.

Dyson znany jest z innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań. Urządzenia tego producenta to wydajne i funkcjonalne sprzęty do domu, które dodatkowo usprawniają wiele codziennych czynności i nadają komfortu użytkowania. Teraz na raty 0% kupisz między innymi:

  • Odkurzacze Dyson
  • Suszarki do włosów Dyson
  • Prostownice Dyson
Raty 0% na produkty Dyson

Dyson V15 Detect Absolute SV47 jest odkurzaczem pionowym, bezprzewodowym, co oznacza dużą wygodę. Co jednak najważniejsze, ten model oferuje niezwykle dokładne i precyzyjne sprzątanie. Oprócz tego, że wyróżnia się dużą mocą ssania, która poradzi sobie również z włosami i sierścią, to usuwa także mikroskopijne cząsteczki kurzu w tym alergeny, wirusy i pyłki. Ponadto, odkurzacz ma wbudowany czujnik, który automatycznie dostosowuje moc ssania do rodzaju brudu. Dodatkowo na ekranie LCD możesz śledzić, jakie cząsteczki kurzu zostały zebrane. 

Dyson V15 Detect Absolute SV47 jest przystosowany do wielu różnych powierzchni. Dokładnie posprząta zarówno twarde podłogi, jaki i dywany, a także materace. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji odkurzacza, dotrzesz we wszystkie trudno dostępne miejsca. Bardzo dużą zaletą tego modelu jest nowoczesna elektroszczotka, która zapobiega plątaniu się włosów. Grzebienie automatycznie usuwają owiniętą sierść lub włosy i przekazują je do pojemnika. 

Stylizuj włosy bez uszkadzania ich

Zadbaj o swoje włosy i w łatwy sposób twórz różne fryzury. Dyson Corrale zapewni Ci zarówno robienie loków i fal, jak i prostowanie i wygładzanie włosów, a przy tym zadba o ich kondycję. Urządzenie wyposażono w elastyczne płytki wykonane ze stopu miedzi i manganu. Takie rozwiązanie pozwala wystylizować włosy przy mniejszej liczbie pociągnięć i przy niższym zużyciu ciepła, a co za tym idzie – nie niszczy włosów. Dodatkowo inteligentna kontrola ciepła dostosowuje odpowiednią temperaturę do Twoich włosów. 

Dyson Corrale oznacza również dużą wygodę, ponieważ jest to urządzenie bezprzewodowe. Dzięki temu nie ogranicza Cię żaden kabel i możesz korzystać z prostownico-lokówki wszędzie tam, gdzie akurat tego potrzebujesz. Wydajny akumulator zapewnia do 30 minut pracy na jednym ładowaniu, co swobodnie pozwala wystylizować włosy. Cechą, która również wpływa na komfort, choćby w podróży jest blokada bezpieczeństwa, która umożliwia przechowywanie urządzenia np. w walizce od razu po użyciu. Dodatkowo Dyson Corral posiada automatyczne wyłączanie – wyłącza się po 10 minutach bez pracy.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)