Kupuj i odbieraj subskrypcje do platformy streamingowej – przez miesiąc oglądasz za darmo

Nasza promocja obejmuje wszystkie produkty ze sklepu i trwa do 11 maja 2024 roku. Kupując sprzęt do tego czasu, zyskasz miesięczny dostęp do platformy MEGOGO.pl. Sprawdź, jak skorzystać z promocji. 

Odbierz miesiąc subskrypcji na MEGOGO

Ta promocja jest wyjątkowa, ponieważ obejmuje cały asortyment, a zatem nie musisz się ograniczać – możesz wybierać spośród laptopów, komputerów czy smartfonów, ale także sprzętu AGD i RTV oraz wielu innych urządzeń. Ponadto, aby skorzystać z oferty, możesz zrobić zakupy zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym. Wystarczy, że później (do 11 maja 2024 roku) zarejestrujesz swój zakup. Nagrodę w postaci kodu na Pakiet Optymalny subskrypcji w serwisie MEGOGO otrzymasz na adres email.

Liczba kodów jest jednak ograniczona. Promocja trwa więc do 11 maja 2024 roku lub do wyczerpania puli kodów.

Odbierz miesiąc subskrypcji na MEGOGO

A dodatkowo wiosenne promocje

Robiąc zakupy w naszym sklepie, warto zwrócić uwagę na wiosenne promocje na sprzęt – to nie tylko rabaty na dziesiątki urządzeń, ale także korzystne oferty ratalne. Jeszcze do końca marca możesz skorzystać z rat 0%. Oferujemy zakupy z rozłożeniem płatności nawet na 30 wygodnych rat 0%. Dotyczy to wielu kategorii sprzętu – do pracy, nauki, użytku domowego czy rozrywki. To doskonała okazja, by nabyć wymarzony sprzęt w korzystnej cenie, a przy tym zyskać bonus w postaci dostępu do platformy streamingowej MEGOGO. Kupuj:

  • Nowoczesne smartfony
  • Wydajne laptopy i komputery
  • Funkcjonalne smartwatche
  • Nowoczesne sprzęty AGD i RTV
  • Solidne komponenty do komputerów
  • Niezbędne akcesoria
  • Inteligentne urządzenia do Twojego domu

Kod do subskrypcji w serwisie MEGOGO otrzymasz robiąc i rejestrując zakupy do 11 maja 2024 roku. Promocja obejmuje cały asortyment naszego sklepu – zarówno online, jak i stacjonarnie.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4/5 (1 głos)