Kupuj głośniki JBL w niskich cenach i daj się usłyszeć

17.03.2023
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Grill w ogródku, całodniowa wyprawa za miasto, relaks w hamaku? Tak, tak – po długiej przerwie już wkrótce rozpoczniemy ulubione aktywności na dworze. Jednak plenerowe imprezy czy wycieczki nie byłyby takie same bez dobrej muzyki. Dlatego…rozpoczynamy głośną akcję i przeceniamy głośniki JBL.

JBL to znany i ceniony producent sprzętu audio. Od kilku lat dużą popularnością cieszą się głośniki przenośne JBL. Właśnie dzięki nim muzyka towarzyszy Ci nie tylko w domu, ale na imprezach plenerowych, piknikach, na plaży czy wycieczkach.

Sprawdź produkty!

JBL promocje

Daj się usłyszeć

JBL Charge 6 rozkręci każdą imprezę. Technologie zastosowane w głośniku gwarantują imponujące, bogate i czyste brzmienie. Dźwięk zabrzmi pięknie nie tylko w pomieszczeniu, ale również na dworze.  

Dobra zabawa nie powinna szybko się kończyć. Głośnik JBL Charge 5 ma akumulator, który pozwala aż na 20 godzin odtwarzania. Dodatkowo wbudowany powerbank umożliwia ładowanie głośnika bez zatrzymywania muzyki. 

Dużym udogodnieniem jest również odporność na wodę i kurz na poziomie IP67, co oznacza, że nie musisz rezygnować z muzyki na plaży czy na basenie.

Kup JBL Charge 6 taniej

Zabierz muzykę, gdziekolwiek chcesz

Ten model będzie Twoim kompanem na każdej wycieczce. JBL Clip 4 wyposażono w specjalny zaczep, dzięki któremu przypniesz go do paska lub sprzączki plecaka. Twoja ulubiona muzyka będzie zawsze grała blisko. Za pośrednictwem Bluetooth możesz bezprzewodowo, szybko i płynnie przesyłać muzykę z telefonu czy tabletu. JBL Clip 4 będzie Ci towarzyszył nawet na długich wyprawach – bateria pozwala na 10 godzin odtwarzania bez konieczności ładowania. Pomimo niewielkich rozmiarów, głośnik wydobywa z siebie naprawdę bogate, mocne i czyste brzmienie.

Promocja na głośniki JBL trwa do końca marca 2023 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 - (1 głos)