Kup żelazko Braun z generatorem pary, odbierz dostęp do serwisów streamingowych

01.08.2022
Przeczytasz w 1 minutę
Zwiększ rozmiar tekstu

Trzy miesiące dostępu do Canal+ online lub Storytel albo sześć miesięcy dostępu do Empik Music. Wystarczy kupić wybrany generator pary Braun i zarejestrować zakup.

Jak wziąć udział w promocji?

Kup generator pary Braun i ciesz się dostępem do wybranego serwisu streamingowego przez kilka miesięcy. Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, zachowaj dowód zakupu i oryginalne opakowanie.

  • W ciągu 10 dni od zakupu możesz zarejestrować się, aby odebrać kod. Do rejestracji należy przygotować zdjęcie zakupu oraz wycięty zgodnie z instrukcją fragmentu opakowania.
  • Ilość kodów dostępu jest ograniczona i rozdawana do wyczerpania puli zapasów. Przed zakupem należy sprawdzić dostępność kodów dostępu na stronie promocji.  

Do rejestracji należy przygotować zdjęcie zakupu oraz wycięty zgodnie z instrukcją fragmentu opakowania (instrukcja znajduje się w regulaminie).

Akcja Braun

Kup generator pary Braun

Poznaj wybrane modele generatora pary marki Braun, które zamienią prasowanie w prostą, intuicyjną czynność. Generatory Braun wyposażone są w zaawansowane technologie i szereg funkcji, które sprawią, że prasowanie nie będzie już obciążającym obowiązkiem. Sprawdź wybrane modele:

Akcja promocyjna trwa do 30 września 2022 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?