Kup wybrany laptop HP i odbierz drukarkę za złotówkę

Promocja obowiązuje do 20 marca 2024 roku i obejmuje tylko wybrane modele laptopów HP. Podlegają one również pod program bon na laptop dla nauczyciela. Kupując objęty promocją laptop HP, odbierzesz drukarkę HP DeskJet 2710e za złotówkę.

Laptopy HP, przy których zakupie teraz możesz odebrać drukarkę HP DeskJet 2710e za złotówkę, to modele biznesowe, do zastosowań domowych, ale także sprzęt do gier. Oznacza to, że niezależnie od swoich potrzeb względem laptopa, możesz skorzystać z promocji. To oferta, która może przypaść do gustu również nauczycielom, ponieważ wszystkie promocyjne modele podlegają „Bon dla nauczyciela”. Kupując laptop u nas, nauczyciel dodatkowo zyskuje drukarkę.

Promocja na laptopy HP

Promocja dla każdego

Jednym z laptopów objętych promocją jest HP 250 G9 Core i5-1235U – sprzęt do zastosowań domowych oraz biznesowych. Oprócz tego, że posiada dobre parametry, które przekładają się na komfortową pracę, jest to laptop o lekkiej i wygodnej konstrukcji, dzięki czemu doskonale sprawdza się dla osób pracujących w różnych miejscach. Do jakościowej pracy na odległość przyczynia się również kamera HD z funkcją tymczasowej redukcji zakłóceń i technologią redukcji hałasów. HP 250 wyposażono w procesor Intel Core i5 oraz szybki dysk SSD i 16 GB RAM, co jest gwarancją poprawnego i płynnego działania aplikacji biurowych.

Możesz zdecydować się także na model gamingowy HP Victus 15 – Core i5-12450H . To laptop z parametrami dostosowanymi do potrzeb graczy. Posiada  obszerną pamięć operacyjną i wewnętrzną, a także zaawansowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050. Nie zabrakło również szybkiego dysku SSD o pojemności 512 GB. HP Victus 15 pracuje na procesorze Intel Core i5 ze wsparciem 16 GB pamięci RAM. Wszystkie te komponenty wpływają na szybką i płynną pracę laptopa oraz bardzo dobrej jakości grafikę, co niezwykle istotne w gamingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)