Kup ultrawydajny laptop MSI i odbierz czek BLIK o wartości 1000 złotych

Promocja trwa do 30 czerwca, ale liczba czeków jest ograniczona. Oferta obejmuje najwydajniejsze laptopy MSI, przy których zakupie teraz odbierzesz czek BLIK o wartości 1000 złotych. Sprawdź szczegóły promocji i skorzystaj już teraz.

W promocji potężne laptopy MSI 

Promocyjne laptopy to topowe modele od MSI. Są idealnym wyborem dla profesjonalistów oraz graczy. Laptopy oferują najmocniejsze parametry i najnowocześniejsze rozwiązania. Jeden z nich to MSI Creator Z17 HX Studio. Laptop sprawdzi się dla wszystkich tych, którzy szukają niezawodnego sprzętu do wysokiej jakości rozrywki oraz wymagającej pracy. Zastosowano w nim wydają kartę graficzną  NVIDIA GeForce RTX 4070, zaawansowany wyświetlacz oraz efektywne rozwiązania chłodzące. Te i wiele więcej cech sprawiają, że MSI Creator Z17 HX Studio poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami w specjalistycznych programach oraz najnowszych grach i zrobi to na bardzo wysokim poziomie.

Promocja na ultrawydajne laptopy MSI

To tylko jeden z przykładów laptopów MSI, przy których zakupie otrzymasz teraz czek BLIK o wartości 1000 złotych. Pozostałe modele to równie mocne maszyny, gwarantujące niezawodność.

Jak odebrać czek BLIK o wartości 1000 zł?

Promocja trwa do 30 czerwca, jednak pula czeków jest ograniczona. Warto więc się pośpieszyć, by odebrać bonus. Aby skorzystać z oferty:

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz kod BLIK o wartości 1000 złotych. Czek BLIK wraz z PIN-em do jego realizacji wysłany zostanie na adres e-mail podany w formularzu. Co ważne czek można wypłacić jednorazowo (nie można dzielić na kilka kwot) w wybranych bankomatach.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3/5 (1 głos)