Kup telewizor Philips z Ambilight i testuj go do 30 dni!

14.06.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Szukasz najlepszego telewizora, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Możemy zapewnić Cię, że świetnym wyborem będzie telewizor Philips z technologią Ambilight. Możesz też przekonać się samemu o jego zaletach. Po zakupie dowolnego telewizora Philips z Ambilight masz aż 30 dni na testowanie.

Jeśli przed upływem tego czasu rozmyślisz się lub z innej przyczyny zechcesz zrezygnować z zakupu, my oddamy Ci 100% kosztów – cenę telewizora oraz koszty związane z wysyłką i zwrotem. To proste – dzięki tej promocji możesz przetestować telewizor we własnym salonie!

Technologia Philips Ambilight

Philips Ambilight sprawia, że obraz wychodzi poza obudowę telewizora. Pomagają w tym diody LED znajdujące się z tyłu urządzenia. Dzięki nim na ścianie za telewizora (za nim) może się pojawić kolorowa poświata dostosowana w czasie rzeczywistym do tego, co wyświetlane jest na ekranie. Efekt można łatwo pokazać na zdjęciach, jednak dopiero na żywo robi piorunujące wrażenie.

Wszystkie zalety technologii Philips Ambilight zobaczysz, gdy tył Twojego telewizora znajdzie się w odległości około 15 centymetrów (a najlepiej 20-25 cm) od ściany. Pozwoli to pokazać pełnię możliwości najnowszym urządzeniom z gamy Philips Ambilight.

Komplet informacji na temat technologii Philips Ambilight znajdziesz w naszym artykule.

Wybierz telewizor z Ambilight dla siebie

Magiczna technologia Ambilight jest dostępna dla wielu modeli telewizorów Philips. Z tego względu, niezależnie od Twoich potrzeb, z pewnością znajdziesz telewizor idealny dla siebie. Niemal każdy rozmiar telewizorów Philips występuje z technologią Ambilight na pokładzie. Poza tym urządzenia oferują szereg innych udogodnień – obsługę najlepszego obrazu z HDR i Dolby Vision, dźwięk przestrzenny w systemie Dolby Atmos, rozdzielczość 4K i inne udogodnienia.

W nowoczesnych telewizorach Philips Ambilight nie brakuje też możliwości łączności bezprzewodowej Bluetooth i Wi-Fi. Wiele gniazd HDMI pozwoli natomiast podłączyć wszystkie niezbędne źródła obrazu – konsolę do gier, kino domowe, komputer i inne. Funkcje smart zapewnia wsparcie dla Android TV – telewizory Philips z technologią Ambilight pozwolą oglądać filmy i seriale VOD na Netflix, Disney+, HBO Max i w innych platformach, a także przeglądać internet i instalować aplikacje lub gry.

Sprawdź ofertę telewizorów Philips Ambilight i wybierz najbardziej odpowiedni model dla siebie.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?