Kup sprzęt wakacyjny na raty 0% – 10×0% na aparaty, powerbanki, sprzęt audio i wiele więcej

Nadeszło lato, wakacyjne wyjazdy i plenerowe spotkania. Letnim aktywnością wygody nadają sprzęty, które mogą pomóc w awaryjnych sytuacjach, ale także umilić wypoczynek. Stwórz swój wakacyjny niezbędnik, kupując sprzęt na raty 0%.

Pakując się na wakacje warto pamiętać o elektronice, która podczas podróży może okazać się niezbędna. Od tych umilających spędzanie czasu i pomagających w kolekcjonowaniu pamiątek z wakacji, po te, które ułatwią pobyt poza domem.

Wakacyjne promocje na sprzęt

Z naszej oferty wybierzesz jakościowy sprzęt, który każdemu przyda się na wakacje:

  • Aparaty fotograficzne – w dobie fotografii już chyba nikt nie wyobraża sobie nie przywiezienia z wakacji pamiątek w postaci zdjęć. U nas znajdziesz aparaty cyfrowe do najbardziej profesjonalnych zdjęć, mniej zaawansowane urządzenia, a także aparaty do fotografii natychmiastowej, która przez ostatnie lata zyskuje na popularności.
  • Powerbanki – urządzenia niezbędne podczas wyjazdów survivalowych lub wycieczek w góry czy długich podróży samochodem albo pociągiem. Dobry powerbank zadba, by Twój smartfon zawsze pozostawał w gotowości.
  • Czytniki e-booków – czytnika nie może zabraknąć w bagażu miłośnika książek. To niewielkie i lekkie urządzenie pomieści setki Twoich ulubionych tytułów, które możesz czytać wszędzie i o każdej porze. Wiele czytników pozwala czytać książki nawet w ciemności, nie męcząc wzroku. Ponadto urządzenia te charakteryzują się bardzo długą żywotnością baterii, co oznacza, że możesz czytać przez wiele godzin bez zmartwień.
  • Lodówki turystyczne – jedne z tych urządzeń, które ułatwią pobyt poza domem. Bezpiecznie przechowasz w nich żywność oraz napoje zarówno podczas długiej podróży samochodem, jak i na przykład na biwaku czy pikniku w upalny dzień.
  • Wideorejestratory – urządzenia niezwykle przydatne dla tych, którzy na wakacyjne wyjazdy wybierają się samochodem. Kamera samochodowa zapewni spokój w czasie podróży i pozwoli uniknąć sporów na przykład w czasie kolizji czy wypadku. Kamerka zarejestruje w dobrej jakości wszystko, co dzieje się na trasie, a materiał może posłużyć jako dowód.
  • Głośniki i słuchawki – muzyka jest jednym z nieodłącznych elementów wypoczynku. Słuchamy jej zarówno w czasie samej podróży, jak i podczas wędrówek i spacerów czy na plaży lub podczas imprezy na działce. W zależności od swoich potrzeb, wybierz mobilny głośnik, który zapewni doskonałe brzmienia w wolnym czasie z przyjaciółmi lub słuchawki, które umilą Ci czas w długiej podróży lub wypoczynku w pojedynkę

Kupuj sprzęt na raty 0%

Te i wiele więcej urządzeń możesz teraz kupić na raty 0%. Oferta 10×0% trwa u nas do 31 lipca 2024 roku. Warto z niej skorzystać, by zyskać jakościowy i funkcjonalny sprzęt bez przepłacania. Raty 0% oznaczają, że płatność rozłożymy dla Ciebie na 10 równych partii bez dodawania kosztów kredytowych. Zapłacisz dokładnie tyle, ile kosztuje produkt i jednocześnie nie nadwyrężysz jednorazowo budżetu. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.