Kup sprzęt od Severin, a kolejny odbierz za złotówkę

Do końca października, wybierając objęty promocją sprzęt kuchenny marki Severin, kolejne urządzenie możesz zyskać za złotówkę lub odebrać 25% rabatu na akcesoria. 

Nasza promocja obejmuje sokowirówki i blendery kielichowe, przy których zakupie zyskujesz czajnik elektryczny za złotówkę, a także frytkownice, z którymi w parze za złotówkę odbierzesz blender. Natomiast przy zakupie zgrzewarki do folii, otrzymujesz 25% rabatu na akcesoria. Sprawdź dlaczego warto wybrać sprzęty kuchenne Severin.

Odbierz czajnik turystyczny za złotówkę 

Blendery to dziś popularne i bardzo funkcjonalne urządzenia. Wyposażenie kuchni w taki sprzęt to wygodny sposób na szybkie przygotowanie posiłków. W blenderze szybko zrobimy koktajl, przygotujemy zupę krem czy nawet skruszymy lód. Do takich zadań sprawdzi się m.in. blender kielichowy Severin SM 3737. To model o dużej mocy 500 W i z dwoma stopniami prędkości oraz trybem pulsacyjnym dla większej elastyczności i możliwości dostosowania pracy urządzenia do potrzeb. Wydajny silnik wspierany jest przez nóż ze stali nierdzewnej, który doskonale poradzi sobie z miksowaniem różnych składników. Blender posiada wygodny i praktyczny kubek miarowy o pojemności około 600 ml. Pojemnik przystosowany jest również do kruszenia lodu.

Do końca października, wybierając m.in. ten blender kielichowy, zyskujesz czajnik turystyczny Severin WK 3647 za złotówkę.

Promocje na urządzenia marki Severin

Zyskaj blender ręczny za złotówkę

Frytkownica niskotłuszczowa FR 2446 Severin to wbrew nazwie urządzenie do przygotowywanie wielu innych potraw niż tylko frytki. Ten wszechstronny model pozwala na przyrządzenie steków, smażonego kurczaka, ryb, krewetek, udek z kurczaka, pizzy czy suszonych owoców bez dodatku tłuszczu. Oznacza to, że posiłki upieczone w tej frytkownicy to nie tylko ogromna wygoda, ale również sposób na zdrowe posiłki. 

Dla jak największego komfortu użytkowania, w frytkownicy zamontowano wyświetlacz dotykowy LED oraz 8 automatycznych programów dostosowanych do poszczególnych potraw, które przygotowujemy. Ponadto piekarnik wyposażony jest w oświetlenie, dzięki czemu możemy na bieżąco kontrolować proces pieczenia. W zestawie znajdziemy kosz obrotowy, rożen do kurczaka, 3 ruszty, ruszt do grillowania i tackę ociekową, a wszystkie te elementy możemy myć w zmywarce.

Kupując frytkownicę niskotłuszczową FR 2446, Severin, blender ręczny  Severin SM 3798 otrzymujesz za złotówkę. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)