Kup sprzęt na studia i odbierz rabaty albo drugie urządzenie za złotówkę

Nowy rok akademicki za pasem, a to oznacza, że czas kompletować sprzęty niezbędne do nauki. Mamy superpromocje na laptopy, komputery, monitory i wiele więcej urządzeń, które wykorzystasz na studiach. Dodatkowo, wybierając niektóre z promocyjnych sprzętów, odbierzesz drukarkę za złotówkę.

Studiowanie na uczelniach wyższych to już od dawna nie tylko notatnik i długopis, ale w dużej mierze elektronika, która jest na wielu kierunkach niezbędna. Dobry sprzęt przydaje się nie tylko do robienia notatek czy gromadzenia materiałów. Wiele specjalizacji wymaga obsługi profesjonalnych programów i aplikacji. Nasze propozycje laptopów i komputerów sprostają wielu wymagającym zadaniom zarówno na studiach, jak i w pracy, a peryferia i akcesoria usprawnią działanie.

Promocje na sprzęt dla studentów

Nawet kilkaset złotych rabatu na sprzęt

Nasza promocja obejmuje szereg urządzeń, które teraz kupisz taniej nawet o kilkaset złotych. To nie tylko sprzęt do pracy i nauki, ale również do rozrywki oraz najbardziej niezbędne urządzenia na co dzień:

  • Laptopy – wydajne i z mocnymi podzespołami doskonale sprawdzą się dla studentów. Będą narzędziem, które z łatwością przewieziesz na uczelnie lub do biblioteki, a przy tym będziesz cieszyć się jakościową i szybką pracą komputera. Teraz, oprócz tego że wybrane laptopy kupisz taniej, to decydując się na zakupy w salonie stacjonarnym, drukarkę odbierzesz za złotówkę.
  • Komputery –  nie samą nauką student żyje, dlatego warto pomyśleć również o dobrej rozrywce. Nasze gamingowe komputery sprawdzą się do najnowszych i wymagających tytułów – wyposażone są w mocne procesory, dużo RAM-u i nowoczesne karty graficzne. PC objęte promocją zaspokoją również potrzeby osób pracujących w programach dla profesjonalistów, które wymaga dużej wydajności i szybkości.
  • Monitory – niezbędne w przypadku komputerów stacjonarnych i podnoszące komfort pracy użytkowników laptopów. Porządny monitor z dobrymi podzespołami pozwoli cieszyć się idealną jakością obrazu zarówno w pracy np. grafika lub montażysty, w czasie nauki, ale także podczas rozrywki. Nasze monitory gwarantują płynny i realistyczny obraz z idealnie oddanymi kolorami, co bardzo ważne dla graczy i miłośników filmów.
  • Smartfony – przeceniamy również telefony, które są niezbędnikami właściwie każdego z nas. Nowoczesne modele są w stanie zastąpić nam komputery i posłużyć do załatwienia prostych spraw służbowych – sporządzania notatek czy wysyłania maili. Smartfony, oprócz swojej podstawowej funkcji, dostarczają nam także szereg dodatkowych możliwości – dostęp do bogatych zasobów internetu, gier i aplikacji rozrywkowych czy edukacyjnych, profesjonalne zdjęcia i wiele więcej.
  • Smartwatche – niezwykle użyteczne urządzenia, które są doskonałym dopełnieniem smartfonów. Inteligentny zegarek zapięty na nadgarstku wyświetli dla nas wszystkie powiadomienia z telefonu – niektóre modele pozwalają również na odbieranie połączeń, wskażą nie tylko godzinę i datę, ale też prognozę pogody, liczbę spalanych kalorii i zmierzą tętno. Wybrane modele zadbają o harmonogram Twoich treningów, będą monitorowały podstawowe parametry zdrowotne czy pozwolą na płatności zbliżeniowe.

Nasze promocje obejmują również części do PC dla zwolenników budowania własnych zestawów komputerowych, ale też akcesoria – myszki, klawiatury, słuchawki czy drukarki. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)