Kup smartwatch i odbierz do 500 złotych zwrotu na kolejne zakupy

Promocja dotyczy wybranych modeli smartwatchy. Przy zakupie objętych ofertą zegarków do 31 marca 2024 roku zyskasz do 500 złotych zwrotu na kolejne zakupy. Sprawdź, jak skorzystać z oferty i które zegarki pod nią podlegają. 

Odbierz do 500 zł zwrotu na kolejne zakupy

Promocja obejmuje smartwatche i zegarki sportowe. To kilkadziesiąt produktów, przy których zakupie zyskasz zwrot do 500 złotych na kolejne zakupy. Aby skorzystać z oferty:

  • Kup zegarek objęty promocją i zachowaj paragon
  • Zarejestruj swój zakup za pomocą formularza 
  • Odbierz do 500zł na kolejne zakupy

Garmin dla wymagających

Zegarki dostępne w naszej promocji to bardzo mocne urządzenia z zaawansowanymi funkcjami. Jest to między innymi Garmin Fenix 7X Pro Solar (przy jego zakupie odbierzesz 300 zł zwrotu) czyli niezwykle wytrzymały i odporny model sportowy. Posiada rozbudowane funkcje treningowe oraz monitorujące zdrowie, a także szereg opcji dodatkowych:

  • Daje dostęp do wielu aplikacji sportowych – dla biegów przełajowych i na torze krytym, do pływania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania, wspinaczki 
  • Wyświetla codzienne sugestie treningowe
  • Optymalizuje trening i czas na regenerację
  • Monitoruje i dostarcza informacji o śnie, odpoczynku oraz bieżących możliwościach treningowych 
  • Rejestruje zmienności tętna
  • Monitoruje oddech i poziom nawodnienia 
Odbierz 500 zł zwrotu na kolejne zakupy przy zakupie zegarka

Garmin Fenix 7X Pro Solar ponadto doskonale uzupełnia smartfon, wyświetlając połączenia i powiadomienia czy dając dostęp do aplikacji muzycznych.

Sportowy zegarek mocny i elegancki

Suunto Race Titanium Amethyst to również model sportowy, ale wyróżniający się dodatkowo eleganckim designem. Zegarek, mimo lekkiej i smukłej obudowy jest wytrzymały i sprawdzi się w wielu różnych aktywnościach, dlatego też obsługuje szeroką gamę – aż 95 – trybów sportowych, w tym bieganie, spacerowanie i kolarstwo. Oprócz wielu funkcji sportowych, Suunto Race Titanium Amethyst monitoruje i dba o najważniejsze czynności życiowe – analizuje zmienność rytmu serca, monitoruje poziom stresu oraz jakość snu. Dużym udogodnieniem jest także precyzyjny moduł GPS oraz możliwość z korzystania z dokładnych mapy offline.

Promocja, w której możesz odebrać do 500 zł zwrotu przy zakupie zegarka trwa do 31 marca 2024 roku. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.