Kup smartfon w promocji i zyskaj 50 złotych zwrotu za każde wydane 500 złotych

50 złotych wróci do Ciebie na karcie podarunkowej za każde wydane 500 złotych. Sprawdź szczegóły akcji i ciesz się nowym sprzętem w promocyjnej cenie. 

Świetny smartfon w dobrej cenie

Świątecznych promocji ciąg dalszy. Tym razem stawiamy na smartfony. Do 24 grudnia kupując w salonach Komputronik jeden z objętych promocją telefonów, odbierasz zwrot w wysokości 50 złotych za każde wydane 500 złotych. Opłacalne, prawda?

Zwłaszcza, że oferta to naprawdę sporo ciekawych modeli, jak choćby Samsung Galaxy S20 FE 5G 128GB Dual SIM. Smartfon doskonale poradzi sobie z wyświetlaniem filmów i innych treści w bardzo dobrej jakości na 6,5 – calowym ekranie. Częstotliwość odświeżania obrazu 120Hz pozwoli również na rozgrywki w mobilne gry z zaawansowaną grafiką.

Samsung Galaxy S20 FE sprawdzi się również w roli rejestratora wspomnień. Jeden z modułów tylnego aparatu to teleobiektyw z trzykrotnym zoomem optycznym i aż trzydziestokrotnym zoomem cyfrowym. Dzięki temu zrobisz wysokiej jakości zdjęcia nawet ze znacznej odległości.

O płynne i szybkie działanie telefonu dba wydajny procesor i 128GB pamięci wewnętrznej, natomiast o długą pracę na baterii – akumulator o pojemności 4500 mAh.

500 złotych zwrotu przy zakupie smartfonu

Przypominamy również o akcji  #OMG XMAS, w której ofercie znajdziesz dziesiątki przecenionych urządzeń z różnych kategorii. To doskonałe pomysły na świąteczne prezenty. 

Przeczytaj także nasze poradniki, jaki prezent na święta wybrać dla Niej i dla Niego.

50 złotych zwrotu – jak skorzystać z promocji?

Aby odebrać 50 złotych zwrotu za każde wydane 500 złotych:

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przyznamy Ci odpowiednią kwotę na elektroniczną kartę podarunkową (np. 100 zł przy zakupie telefonu za 1000 zł). Akcja trwa do 24 grudnia 2022 roku. 

Zobacz wszystkie smartfony objęte promocją

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)