Kup smartfon lub tablet i zgarnij kartę Google Play o wartości nawet 150 złotych

Wybierz smartfon lub tablet objęty promocją i zamów go z odbiorem w salonie. To wystarczy, by odebrać kartę Google Play o wartości 75 złotych lub nawet 150 złotych i cieszyć się zakupami aplikacji, gier, filmów czy muzyki.

Zobacz produkty objęte promocją

Elegancja w parze z funkcjonalnością

Samsung Galaxy A33 5G 128GB Dual SIM to idealny model dla tych, którzy nie chcą rezygnować ani ze stylu, ani z wydajności telefonu. Smartfon wyposażony jest w 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED, 128 GB pamięci wewnętrznej oraz wydajny procesor. Obsługuje także prędkość transmisji danych 5G, dzięki czemu możesz cieszyć się błyskawicznym pobieraniem danych. Dobry wyświetlacz gwarantuje natomiast płynny obraz przy oglądaniu filmów czy zdjęć – masz pewność większej ilości szczegółów i mniejszego rozmycia. Mocny procesor to z kolei gwarancja płynnej i szybkiej pracy bez zakłóceń. Atutem telefonu jest także – mocno dziś pożądany – dobry aparat fotograficzny. 

Kupując ten model, zyskujesz 150 złotych na karcie Google Play.

Kup tablet lub smartfon i odbierz kartę Google Play

Zapewnij sobie idealny obraz

Potrzebujesz większego ekranu? Wybierając Samsung Galaxy Tab A8 2021 10.5 128GB 4G LTE, także możesz odebrać kartę o wartości 150 złotych.

Ten tablet jest modelem, który gwarantuje czysty i szczegółowy obraz na 10,5 calowym ekranie, pozostając przy tym smukłym i eleganckim. Te cechy oznaczają wygodne przewożenie tabletu i swobodne korzystanie z niego w autobusie lub pociągu, w kawiarni czy na uczelni. 

Za pośrednictwem Samsunga Galaxy Tab A8 2021 będziesz miał idealny widok na wszystko – filmy, zdjęcia, strony internetowe. Oglądanie filmów dodatkowo wzbogaci doskonały dźwięk przestrzenny Dolby Atmos.

Tablet ma również wbudowaną aplikację Samsung Kids, która oferuje szereg aktywności do nauki przez zabawę dla dzieci. Aplikacja jest bezpieczna i posiada rozbudowane funkcje kontroli rodzicielskiej.

Jak skorzystać z promocji?

Aby odebrać kartę Google Play o wartości 75 złotych lub 150 złotych:

  • Zamów na stronie, odbierz w salonie – wybierz smartfon lub tablet objęty promocją i zamów go z odbiorem w salonie
  • Odbierz zamówienie w wybranym salonie i odbierz kartę Google Play o wartości 75 złotych lub 150 złotych
  • Wykorzystaj kartę na zakup gier, aplikacji, filmów, muzyki

Akcja trwa do 28 lutego 2023 roku. Sprawdź regulamin

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)