Kup Samsung Galaxy Tab S9 i odbierz etui z klawiaturą w prezencie

Promocja na tablety Samsung Galaxy Tab S9 i trwa do 17 marca 2024 roku. W tym czasie, wybierając poszczególne modele tabletów, możesz odebrać w prezencie etui z klawiaturą Etui Book Cover Keyboard. Sprawdź, jak skorzystać z promocji.

Jak odebrać Etui Book Cover Keyboard w prezencie?

Tablety objęte promocją to modele:

  • Samsung Galaxy Tab S9 Ultra
  • Samsung Galaxy Tab S9+
  • Samsung Galaxy Tab S9 Fe+

Aby skorzystać z oferty i odebrać etui z klawiaturą Etui Book Cover Keyboard:

  • Kup tablet objęty promocją w terminie do 17 marca 2024 roku
  • Aktywuj swoje urządzenie do 24 marca 2024 roku.  W celu aktywacji tabletu, niezbędne jest uruchomienie urządzenia na terytorium Polski oraz posiadanie dostępu do sieci, a następnie akceptacja warunków EULA. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members i kliknij w banner promocyjny
  • Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 31 marca 2024 roku i załącz dowód zakupu
  • Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni roboczych wyślemy do Ciebie prezent

Promocja na mocne i wszechstronne tablety Samsung

Tablety Samsung z serii Galaxy Tab S9 to mocne modele, które sprawdzą się nie tylko do codziennego użytku i przeglądania treści, ale też do wysokiej jakości rozrywki multimedialnej oraz do pracy. Urządzenia z tej serii są kompatybilne z dołączonym rysikiem S-Pen, dzięki czemu sprawdzą się do sporządzania notatek, wykresów czy tworzenia grafik. Wszystkie modele objęte promocją oferują naprawdę duże możliwości pod kątem wydajności, jakości obrazu, szybkości działania i komfortu pracy. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać jak najbardziej mobilny model z mniejszym wyświetlaczem lub nieco większy dla komfortu pracy z grafiką czy wykresami. Wszystkie tablety  promocją mają natomiast wysoką rozdzielczość i bardzo dobrej jakości ekrany, co wpływa na wyrazistość i szczegółowość obrazu.

Tablety Samsung z serii Galaxy Tab S9 nie zawodzą również w kwestii wydajności. Wyposażono je w solidne procesory oraz duże ilości RAM oraz pojemne i szybkie dyski SSD. Poznaj wszystkie modele objęte promocją i wybierz tablet najlepiej dostosowany do swoich potrzeb.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.