Kup Samsung Galaxy S23 w ratach 0%, a dwie raty zapłacimy za Ciebie!

Rodzinę smartfonów Samsung Galaxy S23 objęliśmy specjalną promocją. Teraz te telefony kupisz w 20 ratach 0%, a dodatkowo dwie raty otrzymujesz gratis. To nie wszystko! Sprawdź, dlaczego jeszcze warto kupić u nas Samsunga.

Samsung Galaxy S23 na raty 0%? To nie wszystko!

Zakupy na raty, to zawsze dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy wymiany jakiegoś sprzętu, a akurat nie dysponujemy odpowiednią ilością pieniędzy. Szczególnie korzystną opcją są raty 0% , które właśnie proponujemy na smartfony Samsung z serii Galaxy S23.

Dodatkowo, przy zakupie wybranych modeli, zyskujesz bonusy:

  • Kupujesz oryginalne akcesoria Samsung z rabatem
  • Po zakupie i rejestracji zakupu na stronie Samsung możesz skorzystać z nawet 700 zł cashbacku na konto

Flagowe modele Samsunga

Raty 0% obejmują Samsungi Galaxy S23, Samsungi Galaxy S23+ oraz Samsungi Galaxy S23 Ultra w różnych wersjach kolorystycznych i pamięciowych.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 8/256GB Dual SIM czarny to model z potężnym procesorem, dla którego ograniczenia nie istnieją. Procesor Snapdragon 8 Gen 2, przy współpracy z 8GB pamięci RAM oznacza płynną i szybką pracę oraz rozrywkę i działanie aplikacji, a także gier bez żadnych zakłóceń. Praca smartfonu jest zoptymalizowana i nie nadużywa baterii. Ta natomiast wystarcza na wiele godzin (pojemność 5000 mAh) użytkowania bez zmartwienia o konieczność ładowania.

Dziś wyznacznikiem dobrego telefonu jest także aparat. Galaxy S23 Ultra może pochwalić się naprawdę rewelacyjnymi osiągami w tej kwestii. Posiada technologię inteligentnych pikseli, które wychwytują więcej światła, oraz optyczną stabilizację obrazu, dzięki której zdjęcia są za każdym razem ostre. Dzięki udoskonalonej sztucznej inteligencji smartfon rejestruje zdjęcia i filmy niezwykle szczegółowo, oddając pełnię kolorów od zmierzchu do świtu. Poznaj więcej cech Galaxy S23 Ultra

Samsung raty 0%

Designerskie, szybkie i wytrzymałe

Smartfony z serii S23 wyróżniają się eleganckim designem, a model Galaxy S23+ jest przy tym niezwykle wytrzymały. Konstrukcja Galaxy S23+ składa się z aluminium, co gwarantuje jego solidność i doskonałą ochronę, posiada certyfikat IP68 w zakresie odporności na wodę i kurz.

Telefon gwarantuje także imponujący obraz. O żywe, jasne i ostre kolory dwa tutaj wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X, a częstotliwość odświeżania wynoszącą do 120 Hz zapewnia najwyższy poziom płynności.

Na pokładzie Samsunga Galaxy S23+ nie mogło zabraknąć również solidnego aparatu, który gwarantuje Ci profesjonalne zdjęcia i wideo. Inteligentne rozwiązania zastosowane w tym modelu oznaczają naturalne odcienie i wyjątkową szczegółowość nawet przy słabym oświetleniu.

Kupuj smartfony z serii Galaxy S23 na raty 0% do 19 marca 2023 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)