Kup premierowy smartfon Xiaomi 13T i odbierz tablet albo elektryczną hulajnogę

Xiaomi 13T i Xiaomi 13T  Pro to nowe flagowe modele na rynku. Teraz przy ich zakupie, dodatkowo odbierzesz hulajnogę Mi Electric Scooter Essential lub tablet Redmi Pad. Promocja ograniczona jest czasowo, a nagrody są limitowane. 

Wybierz najlepszą jakość i moc

Xiaomi 13T i Xiaomi 13T Pro sprawdzą się dla użytkowników, którzy oczekują od telefonu wiele. Modele wyposażono w solidne podzespoły, który zapewniają jakościową i wydajną pracę oraz rozrywkę w wymagających aplikacjach.

Za moc i wydajność w przypadku Xiaomi 13T jest odpowiada procesor MediaTek Dimensity 8200-Ultra, natomiast w przypadku Xiaomi 13T Pro – procesor Media Tek Dimensity 9200+. Obydwa przekładają się na szybką i płynną pracę przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii. Smartfony nie zwalniają niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji biurowych, gier czy narzędzi do tworzenia.

Premiera Xiaomi 13T

Model Pro wspierany jest pamięcią RAM na poziomie 12 GB, natomiast Xiaomi 13T – 8GB. Obydwa telefony posiadają baterię o pojemności 5000 mAh, co gwarantuje nawet 16 godzin ciągłego odtwarzania wideo. Funkcja szybkiego ładowania o mocy 120, którą zastosowano w Xiaomi 13T Pro  pozwala na pełne naładowanie akumulatora w zaledwie 19 minut. W drugim modelu potrwa to nieco dłużej – 42 minuty.

Premierowe smartfony Xiaomi wyposażono też w wyświetlacze o bardzo dobrych parametrach oraz zestaw profesjonalnych aparatów. Gwarantują one nie tylko fenomenalną jakość zdjęć, ale także funkcje, filtry i efekty, dzięki którym stworzysz wyjątkowe fotografie o dużej szczegółowości i z bogatą kolorystyką

Zarówno Xiaomi 13T, jak i Xiaomi 13T Pro wyposażono w zestaw aparatów:

  • Aparat fotograficzny z tyłu – 50 Mpix
  • Drugi aparat fotograficzny z tyłu 50 Mpix
  • Trzeci aparat fotograficzny z tyłu –12 Mpix
  • Aparat fotograficzny z przodu – 20 Mpix

Odbierz tablet albo hulajnogę – pula nagród jest ograniczona

Aby wziąć udział w promocji, kup smartfon do 8 października 2023 roku, a następnie zarejestruj urządzenie w formularzu. To, którą z nagród odbierzesz, zależy od wyboru modelu telefonu. Decydując się na model Xiaomi 13T, odbierzesz tablet Redmi Pad, natomiast wybierając Xiaomi 13T Pro – Mi Electric Scooter Essential. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.8/5 (5 głosów)