Kup najnowszy Xbox Series X i odbierz kontroler oraz Game Pass

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Teraz kupując konsolę Microsoft Xbox Series X, zyskujesz kontroler za złotówkę oraz dostęp do usługi Game Pass na trzy miesiące – również za złotówkę. Sprawdź, jak skorzystać z promocji.

Jak odebrać kontroler i dostęp do Game Pass?

Nasza promocja składa się z dwóch wariantów:

  1. Zakup Xbox Series X z padem za złotówkę – zamówienie z dostawą do domu
  2. Zakup konsoli z padem oraz trzymiesięcznym dostępem do Game Pass – zamówienie z odbiorem w salonie

W przypadku wariantu drugiego warunkiem koniecznym jest odbiór Xboxa w sklepie stacjonarnym, a ponadto wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Aby więc odebrać konsolę z kontrolerem i dodatkowo zyskać kod dostępu do Game Pass:

  • Kup Xboxa Series X z odbiorem w salonie
  • Zarejestruj zakup za pośrednictwem formularza
  • Odbierz kod Game Pass na trzy miesiące – fizyczny kod będzie aktywny po 14 dniach od sfinalizowania transakcji lub przesłany drogą elektroniczną po zarejestrowaniu transakcji za pomocą formularza
Promocja na Xbox Series X

Xbox Series X – najszybsza konsola Microsoft

Xbox Series X możemy nazwać najlepszą konsolą od Microsoft. Charakteryzuje się przede wszystkim dużą szybkością, doskonałą jakością obrazu oraz dźwięku, wysoką wydajnością oraz szerokim dostępem do gier. Konsola oparta jest o architekturę Xbox Velocity, co w połączeniu z szybkim dyskiem SSD daje gwarancję pożądanej przez najbardziej wymagających graczy wydajności, ale też płynności działania i uruchamiania sprzętu. Ponadto Xbox Series X pozwala na uruchamianie gier w rozdzielczości 4K z prędkością do 120 FPS, a dodatkowo zapewnia dźwięk przestrzenny 3D. Sporym udogodnieniem jest także szeroki dostęp do bazy gier. Konsola zapewnia również zgodność z grami dostępnymi na poprzednie wersje Xbox.

Kupując teraz Xbox Series X z odbiorem w salonie i rejestrując swój zakup, zyskujesz biały kontroler Microsoft Xbox za złotówkę oraz Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 miesiące także za złotówkę. Z kolei, wybierając opcję z dostawą do domu, odbierzesz wyłącznie kontroler za złotówkę. W tym przypadku promocja obejmuje wszystkie pady.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.