Kup MacBooka lub iMaca i zyskaj 1000 zł rabatu na monitor

Kupując teraz dowolny model MacBooka lub iMaca, odbierasz aż 1000 złotych rabatu brutto na monitor Samsung. Zarówno komputery Apple, jak i promocyjny monitor to topowe urządzenia do pracy i rozrywki.

Promocja obejmuje wszystkie komputery iMac oraz laptopy MacBook dostępne w naszym sklepie. To sprzęty, które sprawdzą się zarówno w zastosowaniu domowym, jak i biznesowym. Firma Apple słynie z najnowocześniejszych rozwiązań, które gwarantują niepowtarzalną wydajność i funkcjonalność. Komputery i laptopy wyposażone są w potężne podzespoły, zapewniając dużą moc i płynność pracy w najbardziej wymagających, specjalistycznych aplikacjach oraz najnowszych grach. Jeśli zależy ci na niezawodności sprzętu postaw na MacBooka lub iMaca, dobierając model dostosowany do Twoich potrzeb.

1000 zł rabatu na monitor 5K

A teraz u nas dodatkowo zyskasz 1000 zł rabatu brutto na doskonały monitor Samsung Viewfinity S9. To 27-calowy model do zastosowania służbowego i domowego. Jego wysoka jakość opiera się przede wszystkim na rozdzielczości 5K. To gwarancja niesamowitej szczegółowości, ostrości obrazu, a także doskonałego nasycenia kolorów. Wszystko to sprawia, że monitor bardzo dobrze sprawdza się w zastosowaniach kreatywnych – projektowaniu czy obróbce zdjęć – ale także do rozrywki multimedialnej. 

Promocja na iMacki i MacBooki

Samsung Viewfinity S9 dba również o komfort pracy oraz kondycję Twojego wzroku. W monitorze zastosowano matowy wyświetlacz oraz powłokę antyodblaskową, co redukuje odbicia światła, tym samym podnosząc komfort i jakość pracy. Funkcja Eye care redukuje z kolei niebieskie światło, optymalizuje jasność i eliminuje migotanie ekranu, co pozytywnie wpływa na Twoje oczy. 

Dużą rozdzielczością chwali się też kamera zamontowana w monitorze. Wszystkie Twoje wideokonferencje odbywają się w rozdzielczości 4K, co oznacza wyraźny i wysokiej jakości obraz. 

Samsung Viewfinity S9 oznacza też dużą funkcjonalność m.in. dzięki:

  • Możliwości klonowania lub powiększania obszaru roboczego – funkcja Apple AirPlay
  • Obecnej aplikacji Smart TV
  • Możliwości korzystania z Game Pass Ultimate
  • Ergonomicznej konstrukcji

Zyskaj teraz 1000 zł rabatu brutto na Samsung Viewfinity S9, kupując dowolny MacBooka lub iMaca.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4/5 (1 głos)