Kup laptop i odbierz voucher na kurs językowy lub szkolenie z wykorzystania ChatGPT

To doskonała okazja do podszkolenia swoich umiejętności. Teraz, przy zakupie laptopa, możesz zgarnąć kartę przedpłaconą na kurs językowy o wartości nawet 500 złotych lub voucher na szkolenie: „Jak wykorzystać Chat-GPT w pracy?” Obydwa warsztaty są dziś niezwykle cenne w wielu branżach. 

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 15 września 2024 roku. Aby z niej skorzystać:

  • Kup objęty promocją laptop do 15 września 2024 roku oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)
  • W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy 
  • W ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres email otrzymasz wirtualną kartę przedpłaconą lub voucher na szkolenie
Promocja na laptopy 2024

Laptopy objęte promocją to sprzęt do pracy biurowej czy nauki, ale również modele biznesowe i gamingowe. W zależności od swoich potrzeb znajdziesz u nas laptopy z najmocniejszymi parametrami do najbardziej wymagających zadań lub modele mniej zaawansowane do podstawowych zadań. Wszystkie zapewnią odpowiednią wydajność oraz płynność pracy.

Karty i vouchery na szkolenia

Ciągłe szkolenie się i podnoszenie kompetencji jest dzisiaj kluczowe dla wielu branż rynku pracy. Jedne z cenniejszych umiejętności to języki obce, które zdecydowanie warto poznawać i szlifować. Ogromne szanse i możliwości przynosi nam również wciąż rozwijająca się sztuczna inteligencja. Warto więc zapoznać się także z jej zdolnościami. Kupując u nas wybrany laptop do 15 września, możesz skorzystać ze szkoleń i kursów w tych właśnie dziedzinach. W zależności od modelu, jaki wybierzesz, odbierzesz:

  • Wirtualną kartę przedpłaconą o wartości nawet do 500 złotych do wykorzystania w serwisie Preply. Jest to  międzynarodowa platforma edukacyjna online, która pozwala znaleźć korepetytorów do nauki na odległość
  • Voucher na szkolenie: „Jak wykorzystać Chat-GPT w pracy?” Dowiesz się jak wykorzystać najnowszy model ChatGPT w pracy. Szkolenie pomoże Ci w realizacji codziennych zadań, by pracować szybciej, łatwiej i przyjemniej. To szkolenie zakończy się certyfikatem.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.