Kup laptop i odbierz fotel lub dysk zewnętrzny za złotówkę

Nasza promocja dotyczy topowych laptopów do współpracy ze sztuczną inteligencją. Kupując wybrane modele do 31 marca 2024 roku, możesz odebrać fotel gamingowy lub zewnętrzny dysk SSD jedynie za złotówkę. Sprawdź, jakie laptopy objęte są promocją.

Wszystkie laptopy biorące udział w promocji to modele przeznaczone dla profesjonalistów – grafików, twórców czy programistów. To sprzęt dedykowany do współpracy ze sztuczną inteligencją lub stworzony w oparciu o komponenty AI.

Fotel dla gracza lub dysk SSD za złotówkę

Sztuczna inteligencja potrafi naprawdę wiele, a we współpracy z odpowiednim sprzętem jesteśmy w stanie osiągać najwyższą wydajność i produktywność w różnych zawodowych projektach. Dla wszystkich zainteresowanych przygodą z AI mamy szereg laptopów od topowych producentów, przy których zakupie teraz gamingowy fotel Diablo X-Gamer 2.0  lub dysk zewnętrzny SanDisk Portable SSD 1TB odbierzesz za złotówkę. 

Wybierz sprzęt do sztucznej inteligencji

Współpraca z oprogramowaniem opartym o AI wymaga najmocniejszych podzespołów i najnowocześniejszych rozwiązań. Odpowiadają one za automatyzację naszej pracy oraz rozwój firm i dzielności, a więc zależy nam na jak największej niezawodności sprzętu. 

Modele w naszej promocji to laptopy z bardzo dużymi możliwościami zarówno biznesowe, jak i dla graczy oraz do zastosowań domowych. Dzięki zastosowaniu w nich rozwiązań AI, laptopy z łatwością radzą sobie zarówno z najnowszymi grami, jak i ze skomplikowanymi, specjalistycznymi programami do pracy twórczej i kreatywnej. Wpływają na to najmocniejsze procesory, najwydajniejsze karty graficzne i szybkie, pojemne dyski SSD. Niezależnie od wykonywanych działań, sztuczna inteligencja pracuje dla jak najwyższej wydajności i funkcjonalności naszej pracy. Promocja na laptopy, przy których zakupie zyskujesz dysk lub fotel za złotówkę trwa do 31 marca 2024 roku.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze sztuczną inteligencją poznaj jeszcze więcej urządzeń dedykowanych AI – to między innymi komputery, monitory czy akcesoria.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)