Kup konsolę do gier i odbierz rabat na telewizor Philips

To zdecydowanie coś dla fanów multimedialnej rozrywki. Gierki, filmowe wieczory, śledzenie kolejnych odcinków ulubionego serialu. Teraz wymarzony sprzęt do tego rodzaju aktywności możesz mieć w promocyjnej cenie.

Kup konsolę i odbierz 10% rabatu na telewizory Philips.

Jeśli chcesz, by Twoje gry ładowały się w mgnieniu oka, a szybkość dawała ogromne możliwości w rozgrywce, postaw na SONY PlayStation 5 w pakiecie z grami GoW Ragnarok + Gran Turismo 7 oraz padem DualSense Wireless Black. Konsola jest zgodna z wyświetlaczami 8K dzięki obsłudze złącza HDMI 2.1. Ponadto obsługuje technologię ray tracing, co oznacza dla Ciebie realistyczny i mocno wciągający obraz. Odświeżanie na poziomie 120 Hz gwarantuje natomiast płynną rozgrywkę, a technologia HDR zapewnia intensywne barwy w grach, które możesz odpalić także na telewizorze 4K.

Rabat na tv przy zakupie konsoli

Kinowe emocje we własnym domu

A skoro o telewizorach mowa – zgarnij 10% rabatu na modele od Philips i zagwarantuj sobie kompletne stanowisko multimedialne. Telewizor Philips 48OLED806/12OLED 4K UHD Android zapewni Ci kinowe emocje we własnym domu, nie tylko dzięki wyjątkowo realistycznemu obrazowi, ale też dzięki obecności technologii Ambilight. Zamontowane na ramie telewizora diody reagują na akcję rozgrywającą się na ekranie i zgodnie z tym emitują poświatę, tworząc fantastyczny klimat. Ponadto Telewizor OLED 4K UHD Android zapewnia szerszy kąt widzenia, realistyczny obraz i żywe, głębokie kolory. Możesz cieszyć się nie tylko obrazem wysokiej jakości, ale również głębokim brzmieniem i dźwiękiem w kinowej jakości. 

Poznaj więcej możliwości Philips 48OLED806/12OLED 4K UHD Android i zgarnij 10% rabatu, kupując jedną z konsol objętych promocją

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 (4 głosy)