Kup komputer Komputronik i odbierz monitor 70% taniej!

Jesteś tuż przed zakupem komputera i szukasz najlepszej oferty? Zatrzymaj się na chwilę – właśnie teraz rusza superpromocja na komputery Komputronik! Przy zakupie wybranego modelu odbierasz monitor za zaledwie 30% jego ceny!

Wydajne komputery Komputronik

Komputery Komputronik to najwyższa jakość, na którą każdy może sobie pozwolić. W ofercie mamy naprawdę szeroki wybór modeli, które spełnią oczekiwania nie tylko użytkownika domowego, ale również gracza oraz pracownika biurowego. Wszystkie komputery Komputronik to pewny zakup – konfiguracje, które są dostępne w tych modelach, zostały przetestowane zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych.

Komputer + monitor za 30% ceny

Kup taniej monitor Samsung Odyssey G30A!

Kupując dowolny komputera marki Komputronik możesz dokupić monitor Samsung Odyssey G30A LS27AG300NRXEN, oszczędzając aż 70%! 

Samsung Odyssey G30A LS27AG300NRXEN to doskonały monitor gamingowy – 144 Hz oraz Free Sync pozwolą Ci na wkroczenie w świat najnowszych gier: bez smużenia i spowolnionego czasu reakcji, co mogłoby zepsuć Ci radość z rozgrywki. 27-calowy Samsung Odyssey G30A LS27AG300NRXEN ma gamę barw, wynoszącą aż 16,7 miliona kolorów. Ekran zapewnia kąt widzenia 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. Kontrast na poziomie 3000:1 oferuje mocno nasycone barwy z głęboką czernią i czystą bielą. Z kolei wąskie obramowanie pozwoli Ci skupić się w pełni na prezentowanym obrazie.

Komputer z monitorem możesz odebrać osobiście w salonie lub wybrać wygodną wysyłkę do domu. Promocja trwa do 17 czerwca 2024 roku.

Kup taniej monitor Iiyama G-Sync Master GCB3280QSU!

Jeżeli zdecydujesz się na zakup wydajnego komputera Ultimate Komputronik Ultimate R770 [J], będziesz mógł dokupić monitor Iiyama G-Sync Master GCB3280QSU ze zniżką 70%!

Ten monitor wzniesie Twój poziom rozgrywki na wyższy poziom. Wysoka rozdzielczość QHD w połączeniu z czasem reakcji 0,2 ms i częstotliwością odświeżania 165 Hz sprawi, że w sekundę przeniesiesz się w świat gry. Zakrzywiony ekran potęguje wizualne doznania z rozgrywki, a rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli pozwala na generowanie najdrobniejszych detali – sprawia to, że wrażenia w czasie oglądania są jeszcze bardziej real͏istyczn͏e.

Komputer Komputronik Ultimate R770 [J] z monitorem możesz odebrać osobiście w salonie lub wybrać wygodną wysyłkę do domu. Promocja trwa do 31 maja 2024 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (1 głos)