Kup komputer i zyskaj abonament Game Pass Ultimate!

Przez miesiąc ciesz się darmowym dostępem do gier z biblioteki Xbox Game Pass. Kup komputer i graj za darmo w dziesiątku ulubionych tytułów. 

Co to jest Game Pass?

Xbox Game Pass to usługa na abonament dla graczy. Serwis daje dostęp do ogromnej liczby tytułów – zarówno klasyków, jak i nowości. To prawdziwa gratka dla miłośników gamingu, a Ty możesz zyskać do niej miesięczny dostęp za darmo przy zakupie komputera objętego naszą promocją. 

Xbox Game Pass przy zakupie komputera

Komputronik PC dla wymagających

Komputery stacjonarne wciąż cieszą się ogromną popularnością i wcale nie ustępują miejsca laptopom.  Wielu użytkowników, dla których mobilność nie jest najważniejsza, stawia na klasyczne pecety, które oferują naprawdę duże możliwości. Komputery stacjonarne bardzo często wybierane są m.in. przez graczy. Jeśli Ty również lubisz oddać się rozgrywce, teraz oprócz doskonałego sprzętu zapewnij sobie również dostęp do Xbox Game Pass Ultimate. 

Naszej promocji podlegają wszystkie komputery stacjonarne Komputronik z systemem Windows 11. Wybieraj spośród wielu modeli, wyposażonych w szybkie dyski SSD, dużo RAM-u, wydajne procesory i solidne karty graficzne. 

Komputronik PC to sprzęty, które sprawdzą się doskonale do gamingu, dla profesjonalistów, do pracy w zaawansowanych programach i aplikacjach. Gwarantują nie tylko szybkie i wydajne działanie, ale także dużą wygodę i kulturę pracy. 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.5/5 (2 głosy)