Kup komputer Apple i odbierz oprogramowanie Parallels aż 50% taniej lub akcesoria z rabatem 100 złotych

Parallels to oprogramowanie, które pozwala m.in. na uruchamianie systemu Windows na komputerach Mac. Z okazji Dnia Programisty, przy zakupie komputera lub laptopa Apple, Parallels możesz zyskać taniej aż o 50%. Do 24 września możesz skorzystać również z innych promocji.

Parallels Desktop for Mac 

Parallels Desktop for Mac to oprogramowanie dedykowane użytkownikom komputerów Mac, którzy chcą jednocześnie korzystać z systemu Windows dla jeszcze większej elastyczności i wszechstronności. Parallels Desktop for Mac wyróżnia się ponadto dużą funkcjonalnością. Wbudowane narzędzia usprawniają pracę oraz dodają komfortu użytkowania. Oprócz płynnego i szybkiego działania, Parallels Desktop for Mac umożliwia m.in.  przenoszenie plików metodą “przeciągnij i upuść” między systemami macOS i Windows, automatyczne dostosowywanie rozmiaru okna, a także zapewnia narzędzia do zarządzania kopiami zapasowymi i aktualizacjami.

Promocje na Dzień Programisty

Możesz wybrać spośród kilku wersji Parallels Desktop for Mac:

Kup komputer lub laptopa Apple, zyskaj rabat

Teraz, wybierając jeden z komputerów lub laptopów Apple, to wszechstronne i wydajne oprogramowanie możesz zyskać taniej aż o 50%. Możesz zdecydować się również na wybór klawiatury lub myszki z serii Logitech for Mac, na które otrzymasz rabat w wysokości 100 zł. Promocje te nie łączą się i przy finalizowaniu zamówienia, musisz zdecydować, z którego rabatu chcesz skorzystać.

Promocja trwa do 24 września 2023 roku

Sprzęt dla profesjonalistów

Decydując się na sprzęt od Apple, zyskujesz ogromną wydajność, dużą funkcjonalność i szereg nowoczesnych rozwiązań. Zarówno laptopy MacBook Pro, jak i komputery stacjonarne Mac Studio lub mac Mini, mają na pokładzie doskonałe podzespoły – szybkie i pojemne dyski SSD, dużo RAM-u, doskonałej jakości wyświetlacze i wydajne procesory. Taka specyfikacja sprawia, że komputery Apple sprawdzą się dla profesjonalistów i do najbardziej wymagających zadań.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)