Kup frytkownicę beztłuszczową Russell Hobbs i zyskaj akcesoria Victorinox

Promocja obowiązuje na beztłuszczową frytkownicę Russell Hobbs. Do 30 czerwca przy jej zakupie zyskujesz zestaw szwajcarskiej marki Victorinox, a w nim nóż oraz obieraczkę. Sprawdź szczegóły promocji. 

Jak odebrać gratis?

Russell Hobbs 26510-56 SatisFry to beztłuszczowa frytkownica, na którą do końca czerwca obowiązuje u nas promocja. Aby z niej skorzystać:

  • Kup airfryer Russell Hobbs Satisfry do 30.06.2024 r.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy w ciągu 7 dni od zakupu, załączając dowód zakupu oraz wycięty kod kreskowy z opakowania produktu
  • Zestaw Victorinox wyślemy na Twój adres w ciągu 14 dni opakowania produktu.

Frytkownica Russell Hobbs – dlaczego warto?

Frytkownica Russell Hobbs 26510-56 SatisFry stanie się urządzeniem, które zastąpi w Twojej kuchni piekarnik, oszczędzając przy tym nie tylko czas, ale również energię, a także zadba o zdrowsze posiłki. To model beztłuszczowy, który równomiernie smaży i opieka potrawy bez użycia oleju lub z jego minimalną ilością. Frytkownica ma ponadto szerokie zastosowanie – posiada aż 7 programów do przygotowywania: frytek, ryb, krewetek, kurczaka, steków, wieprzowiny i wypieków. Dodatkowo jest ona łatwa w obsłudze – wystarczy wybrać odpowiedni program.

Promocja na frytkownicę Russell Hobbs

Na wygodę użytkowania wpływa również pojemność jaką dysponuje Russell Hobbs 26510-56 SatisFry. 5,5-litrowa pojemność pozwala przyrządzić do 2,1 kg frytek jednorazowo, co oznacza, że sprzęt doskonale sprawdzi się też dla dużych rodzin i pozwoli oszczędzić czas. Kolejnym atutem frytkownicy jest możliwość mycia jej w zmywarce. 

Odbierz nóż i obieraczkę gratis

Bonusem przy zakupie frytkownicy Russell Hobbs jest zestaw szwajcarskiej marki Victorinox. Zestaw zawiera uniwersalny nóż z  ostrą ząbkowaną krawędzią i ergonomiczną rękojeścią oraz obieraczkę z ostrzem ze stali nierdzewnej i obrotowym mechanizmem.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
Brak głosów.