Kup elektryczną szczoteczkę Oral-B, a drugą odbierz za złotówkę

Promocja dotyczy wybranych szczoteczek do zębów Oral-B. Przy ich zakupie, dziecięcą szczoteczkę Oral-B Pro Kids odbierzesz za 1 zł! Promocja potrwa do 31 października 2023 roku. To dobry czas, by zadbać o zdrowy uśmiech całej rodziny.

Oral-B jest jednym z czołowych producentów elektrycznych szczoteczek do zębów. Modele tej firmy cieszą się dużą popularnością ze względu na wiele nowoczesnych rozwiązań, ale też z powodu dużej uniwersalności. Spośród szczoteczek Oral-B możesz wybrać model idealnie dopasowany do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

Inteligentne funkcje dla zdrowego uśmiechu

Jednym z objętych naszą promocją modeli jest szczoteczka Oral-B iO Series 9 Duo Black Rose. Zastosowana w niej nowoczesna technologia magnetyczna iO, zapewnia skuteczne, ale też delikatnie szczotkowanie. Ponadto dla jeszcze większej efektywności i Twojego komfortu, szczoteczkę wyposażono w aż 7 inteligentnych trybów: 

  • tryb czyszczenia codziennego
  • tryb delikatnego czyszczenia 
  • tryb pielęgnacji dziąseł 
  • tryb dokładnego czyszczenia 
  • tryb wybielania 
  • tryb superdelikatnego czyszczenia 
  • tryb czyszczenia
Promocja na szczoteczki Oral-B

Oprócz tego, że szczoteczkę możesz spersonalizować pod kątem trybu czyszczenia, masz również możliwość śledzenie szczotkowania przedniej, górnej i tylnej powierzchni zębów. Funkcja monitorowania zapewnia ponadto wskazówki dotyczące jak najdokładniejszego szczotkowania. 

Oral-B iO Series 9 Duo Black Rose posiada także inteligentny czujnik siły nacisku, który odpowiednimi kolorami sygnalizuje nadmierną, niedostateczną lub odpowiednią siłę szczotkowania.

Odbierz szczoteczkę Oral-B dla dziecka za złotówkę

Wybierając jedną z szczoteczek Oral-B, za złotówkę odbierzesz Oral-B Pro Kids 3+. To model dziecięcy, występujący w kilku wersjach designerskich, opartych na ulubionych bohaterach bajek. Oral-B Pro Kids 3+ zapewnia skuteczniejsze czyszczenie od klasycznej szczoteczki manualnej, a przy tym dba o wyjątkową delikatność, za co odpowiedzialne są miękkie włókna umieszczone na okrągłej główce szczoteczki. Oral-B Pro Kids 3+ posiada dwa tryby czyszczenia – delikatny oraz tryb mycia codziennego. Dodatkowo możemy ją personalizować, dzięki dołączonym do zestawu naklejkom – to cztery wymienne nalepki na rączkę szczoteczki, dzięki którym Twoje dziecko codziennie może myć zęby w towarzystwie innego bohatera bajki. Szczoteczka jest także kompatybilna z bezpłatną aplikacją Disney Magic Timer od Oral-B.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.7/5 (3 głosy)