Kup ekspres Sodastream, odbierz dwie butelki Fuse w prezencie!

14.06.2022
Przeczytasz w 2 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Ekspresy Sodastream to najlepszy sposób na dodanie bąbelków do zwykłej wody. Dzięki Sodastream zapewniasz sobie orzeźwienie na wyciągnięcie ręki. Dlaczego warto teraz pomyśleć o zakupie ekspresu do wody gazowanej Sodastream? Są co najmniej dwa powody.

Pierwszym z nich jest nadchodzące lato i okres wakacyjny. Poręczny ekspres tworzący w kilka chwil wodę z bąbelkami możesz zabrać na urlop i cieszyć się pyszną wodą gazowaną, gdziekolwiek jesteś. Drugi powód jest równie dobry i z pewnością przekona do zakupu wszystkich niezdecydowanych. W najbliższych dniach do ekspresu Sodastream dodajemy dwie butelki Fuse w prezencie!

Akcja trwa tylko do 30 czerwca 2022. Wystarczy, że w tym czasie kupisz ekspres Sodastream i na jednym z portali podzielisz się opinią na temat produktu.

Ekspres SodaStream – świeże bąbelki bez wyrzucania butelek

Jakie są największe zalety ekspresów Sodastream? Przede wszystkim to sposób na zmianę zwykłej wody (choćby z kranu, jeśli jest zdatna do picia) w pyszną wodę gazowaną. Cały proces jest prosty. Wystarczy umieścić butelkę we wskazanym miejscu i użyć stylowej dźwigni, aby zacząć bąbelkowanie wody. Gdy odbierzesz nasz prezent – dwie butelki Sodastream Fuse za darmo – możesz w kilka chwil stworzyć zapas gazowanej wody na cały dzień. Butelki są szczelnie zakręcane, bez problemu zabierzesz je do pracy lub na wycieczkę.

Codzienne orzeźwienie przy pomocy gazowanej wody z ekspresu Sodastream ma też inną zaletę. Wielorazowe butelki Fuse powodują, że przestaniesz wyrzucać plastikowe butelki, w które zwykle zaopatrujemy się by napić się wody. Jeden nabój CO2 pozwala zbąbelkować aż 60 litrów wody. Po wyczerpaniu wystarczy wymienić go na pełny w jednym z punktów wymiany Sodastream. To proste, także tu nie powstają żadne odpady!

Odbierz dwie butelki SodaStream Fuse gratis

Butelki Sodastream Fuse pozwalają zabrać gazowaną wodę wszędzie tam, gdzie planujesz pójść. Wyjazd za miasto, rowerowa wycieczka, a nawet codzienny dzień w pracy będą przyjemniejsze, gdy towarzyszy Ci butelka Sodastream Fuse. W naszej promocji, która trwa do 30 czerwca 2022 r., przy zakupie dowolnego ekspresu Sodastream do wody gazowanej otrzymasz aż dwie butelki Sodastream Fuse. To jeszcze większy zapas pysznego orzeźwienia!

Woda gazowana, którą zrobisz przy pomocy bezprzewodowego ekspresu Sodastream,, jest nie tylko smaczna, ale też zdrowa. Woda gazowana ma bowiem niższy poziom pH, co jest korzystne dla naszego organizmu. Orzeźwiający smak wody gazowanej sprawia natomiast, że pijemy jej więcej. To kolejny plus dla naszego zdrowia. Nie bez znaczenia jest tu też korzyść dla środowiska. Korzystając z butelek Sodastream Fuse w znacznym stopniu ograniczysz zużycie plastiku.

Zapraszamy do zakupu ekspresu Sodastream z dwoma butelkami Fuse w prezencie. Teraz Ty też możesz zacząć bąbelkowanie każdego dnia! Bez wychodzenia z domu, bez odwiedzania sklepu, wszędzie tam, gdzie jesteś możesz zabrać ze sobą butelkę wody gazowanej z Sodastream!

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?