Kup edycję limitowaną akcesoriów gamingowych SteelSeries Destiny 2: Lightfall i zwyciężaj w każdej bitwie!

Poznaj limitowaną edycję produktów SteelSeries z kolekcji Destiny i kupuj akcesoria – myszy gamingowe, słuchawki, podkładki pod myszki.

SteelSeries Destiny 2: Lightfall to edycja limitowana, co oznacza, że produkty są niepowtarzalne. Zamów już dziś, zanim znikną bezpowrotnie. Promocja trwa do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

Posłuchaj uważnie

W skład SteelSeries Destiny 2 wchodzą m.in. gamingowe słuchawki SteelSeries Arctis 7+ Destiny 2. Model ten uwydatnia wszystkie potrzebne dźwięki i usuwa szumy dzięki technologii ClearCast AI Noise Cancellation.

SteelSeries Destiny 2 posiadają wiele udogodnień, jak:

  • Wysuwany mikrofon ClearCast z certyfikatem jakości Discord i dwukierunkową konstrukcją – gwarantuje czysty i naturalny dźwięk dzięki doskonałej eliminacji szumów
  • USB-C z funkcją odtwarzania i ładowania
  • Przyciski funkcyjne pod ręką – łatwe wyciszenie lub regulacja głośności oraz mikrofonu
  • Komfortowa, wytrzymała i designerska konstrukcja

Ponadto Arctis 7+ mogą pracować bezprzewodowo nawet do 30 godzin. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia natomiast 3 godziny użytkowania po 15 minutach ładowania.

SteelSeries Destiny 2: Lightfall

Zapanuj nad rozgrywką

Aerox 5 Wireless Destiny  2 to z kolei myszka gamingowa, która wyróżnia się nieporównywalną precyzją. Ten model sprawi, że ani na chwilę nie stracisz kontroli nad grą, a więc nie dasz się przechytrzyć przeciwnikom. Myszka ponadto jest niezwykle zwinna i wszechstronna dzięki swojej niewielkiej wadze – 74 g.

Wygodnym rozwiązaniem, jakie zastosowano w Aerox 5 Wireless jest 5-przyciskowy panel boczny, dzięki któremu szybko i wygodnie kontrolujesz oraz regulujesz. 

Ponadto myszka wykazuje się ultraszybkim połączeniem 2,4 GHz i kompatybilnością z Bluetooth 5.0.

Nie trać kontroli

Poznaj także SteelSeries QcK Prism Destiny 2 – innowacyjną podkładkę z 2-strefowym oświetleniem RGB. Jakość i materiały jej wykonania gwarantują najwyższą precyzję i dokładność śledzenia myszy. Natomiast efekty świetlne w interakcji z alertami w grze czy Twoją muzyką dodają charakteru.

Promocja na limitowaną edycję SteelSeries Destiny 2: Lightfall trwa do końca marca 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)