Kup drona DJI Avata w zestawie z goglami i kontrolerem – lataj bez ograniczeń

Latanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy wziąć w rękę kontroler i założyć gogle, by móc poczuć, jak wzbijasz się w powietrze. Poznaj dwa nowe zestawy dronów DJI Avata z akcesoriami.

Zestawy DJI Avata – lataj, manewruj, kontroluj

Dwa nowe zestawy dronów: Dron DJI Avata Pro View Combo z kontrolerem RC Motion 2 i Dron DJI Avata Explorer Combo z goglami DJI Goggles Integra, pozwolą Ci odkrywać okolicę z zupełnie nowej perspektywy. Możesz podziwiać z lotu ptaka, wykonywać brawurowe manewry w powietrzu, a przy tym mieć pełną kontrolę i bezpieczeństwo. 

DJI Avata

  • Dron DJI Avata Pro View Combo z kontrolerem RC Motion 2 – zestaw oprócz drona DJI Avata wraz z goglami DJI Goggles 2, zawiera także ulepszony kontroler DJI RC Motion 2, dzięki któremu z łatwością i lekkością polecisz w wybranym kierunku. Joystick oraz specjalny spust umożliwią ci dodatkowo cofanie, by nagrywanie w powietrzu nabrało nowej jakości. Intuicyjna obsługa kontrolera sprawia, że wszystkie manewry – startowanie, lądowanie, skręcanie czy cofanie – możesz wykonać jedną ręką. Dzięki dużej precyzji joysticka możesz bez obaw wykonywać energiczne manewry i tworzyć niepowtarzalne ujęcia. 
  • Dron DJI Avata Explorer Combo z goglami DJI Goggles Integra – to prawdziwy komfort i wolność latania. Konstrukcja DJI Goggles Integra pozwala na uwolnienie się od kabli i latanie bez ograniczeń – opaska i akumulator zostały połączone w jedno. Akumulator umożliwia latanie do dwóch godzin, ale z gogli możesz korzystać także w czasie ładowania. Wbudowane ekrany HD micro OLED z częstotliwością odświeżania 100 Hz zapewniają świetną jakość obrazu  oraz płynność. Ponadto certyfikat TÜV Rheinland, który posiadają gogle DJI Goggles Integra, zapewnia ochronę Twoich oczu przed szkodliwym światłem niebieskim. Zestaw również zawiera ulepszony kontroler DJI RC Motion 2, dzięki któremu z łatwością będziesz kontrolował lot

Dron pozwala na tworzenie ultraszerokokątnych filmów 4K. Ponadto technologie zastosowane w DJI Avata gwarantują pole widzenia 155 stopni, intensywną i żywą kolorystykę, ostry obraz i płynne ujęcia. W zestawach z goglami i kontrolerem stworzysz niepowtarzalne i niemal profesjonalne materiały.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
3.6/5 (5 głosów)