Kup Acer Chromebook Plus i odbierz 500 złotych zwrotu

Wybierając laptop Acer Chromebook Plus, zyskujesz dużą wszechstronność, funkcjonalność i moc działania, a teraz dodatkowo otrzymasz 500 złotych zwrotu w formie czeku BLIK do realizacji w terminalach oraz bankomatach w całej Polsce. Model objęty cashbackiem jest również dostępny w programie „laptop dla nauczyciela”.

500 złotych cashback’u – jak odebrać zwrot?

Promocja trwa do 14 kwietnia 2024 roku lub do wyczerpania puli nagród. Do tej pory kupując laptop Acer Chromebook Plus odbierzesz aż 500 złotych zwrotu za zakup.

  • Kup objęty promocją Acer Chromebook Plus w dniach do 14.04.2024 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)
  • W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • W ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres e-mail otrzymasz wiadomość z nagrodą/kodem BLIK

Laptop dla nauczyciela i nie tylko

Acer Chromebook Plus jest laptopem do zastosowań domowych, ale sprawdzi się także jako narzędzie do pracy zdalnej. Oparty jest o prosty i intuicyjny system operacyjny, a przy tym ma do zaoferowania sporo funkcji i rozwiązań wpływających na komfort pracy. To między innymi: wydajny procesor, długa żywotność baterii i dobrej jakości ekran. W laptopie zainstalowano również kamerę internetową oraz 2 mikrofony, co jest szczególnie przydatne w czasie pracy zdalnej. 

Acer Chromebook Plus spełnia także wszystkie wymogi projektu „Laptop dla nauczyciela”, a więc możesz kupić go w ramach rządowego dofinansowania. Laptop pozwala sprawnie wykonywać pracę nauczyciela, ale nie tylko – sprawdzi się dla wszystkich pracowników biurowych, ale też dla studentów czy uczniów.  Wpływa na to między innymi mocny procesor Intel Core i5 we współpracy z dużą ilością miejsca na szybkim dysku SSD i pamięcią RAM 8GB. Takie parametry sprawiają, że aplikacje i pakiety biurowe ładują się błyskawicznie i działają niezawodnie. 

Dużym udogodnieniem jest funkcja synchronizacji plików na Chromebooku Plus. Zapewnia ona stały dostęp do dokumentów, arkuszy i prezentacji Google nie tylko w trybie online, ale i kiedy jesteś offline. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy masz dostęp do Internetu, zawsze możesz kontynuować pracę. 

Laptop posiada też 15,6-calowy wyświetlacz Full HD z wąską ramką. To zdecydowanie nadaje wygody w czasie pracy na przykład w arkuszach kalkulacyjnych czy multimedialnych prezentacjach. Acer Chromebook Plus pozostaje przy tym smukły i mobilny.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)