Promocja na laptopy Acer Chromebook – kup laptop taniej o 500 złotych lub odbierz zwrot

Aż 500 złotych rabatu na Acer Chromebook 315 obowiązuje u nas do 31 maja 2024 roku. Według danych sprzedażowych to najpopularniejszy Chromebook w Polsce. Teraz możesz kupić go w rewelacyjnej cenie. Natomiast przy zakupie modelu Acer Chromebook Plus CB515, możesz odebrać zwrot 500 zł na karcie podarunkowej.

Acer Chromebook 315 taniej o 500 zł

Acer Chromebook 315 to laptop do zastosowań domowych. Charakteryzuje się szybkim rozruchem, łatwością i intuicyjnością obsługi oraz długim czasem pracy na baterii. Laptop jest również wyposażony w dwa wbudowane mikrofony oraz kamerę HD, dzięki czemu sprawdzi się także do pracy i nauki z domu.

Najważniejszym aspektem laptopa jest jego szybkie i sprawne działanie. Dotyczy to zarówno samego uruchamiania systemu, jak i pracy w programach i aplikacjach. O komfortową pracę w domowym zastosowaniu dba procesor Intel we współpracy z 8GB pamięci RAM oraz dyskiem SSD.

Promocja na Acer Chromebook 315

Na uwagę zasługuje również solidny akumulator, który pozwala na nawet 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Oznacza to swobodne działanie laptopa przez cały dzień. 

Acer Chromebook 315 sprawdzi się także do multimedialnej rozrywki. Posiada duży i jakościowy ekran do oglądania filmów i seriali czy przeglądania Internetu oraz grania w proste gry. Laptop posiada matrycę IPS i wyświetla obraz w jakości Full HD. Na komfortowe oglądanie filmów wpływa też obecność dobrej jakości głośników, które zapewniają czysty i wyraźny dźwięk. To spora zaleta również dla osób pracujących z domu i odbywających spotkania online. 

Acer Chromebook 315 ma smukłą i stosunkową lekką obudowę, dzięki czemu swobodnie zabierzesz go w podróż. W trasie dostarczy on jakościowej rozrywki na długi godziny.

Do 31 maja Acer Chromebook 315 kupisz u nas w promocyjnej cenie 999 złotych. Laptop przeceniony jest aż o 500 złotych.

Acer Chromebook Plus CB515 – odbierz 500 zł zwrotu

Laptop, przy zakupie którego możesz odebrać kartę podarunkową to także model do zastosowań domowych. Spełnia on również wszystkie kryteria programu Bon dla Nauczyciela. Acer Chromebook Plus CB515 sprawdzi się więc nie tylko do prostych domowych działań, ale także do pracy – w przypadku nauczycieli między innymi do przygotowywania materiałów dydaktycznych, prowadzenia lekcji czy uczestniczenia w szkoleniach i webinarach online. Laptop korzysta z prostego systemu, ale jednocześnie posiada wiele funkcjonalności. W przypadku pracy czy nauki zdalnej służy kamerą internetową z fizyczną zaślepką oraz dwoma mikrofonami.

Laptop napędzany jest procesorem Intel Core i5 oraz 8 GB pamięci RAM. Taka specyfikacja pozwala na swobodną i płynną pracę w przypadku przeciętnego użytkowania. Na szybkość działania i uruchamiania systemu wpływa dysk SSD o pojemności 512 GB.

Acer Chromebook Plus CB515 wyposażono także w jakościowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD i przekątnej 15,6 cala. Sprzyja to komfortowemu oglądaniu filmów i seriali czy przeglądaniu Internetu i grania w proste gry. Laptop ma ponadto smukłą i lekką obudowę, co sprawia, że sprawdza się również w podróży. 

Jak odebrać zwrot?

Decydując się na zakup Acer Chromebook Plus CB515, odbierzesz zwrot pieniędzy na karcie podarunkowej. Karta o wartości 500 złotych może być wykorzystana na kolejne zakupy w naszych sklepach. Aby odebrać zwrot:

  • Kup laptop objęty promocją i zachowaj paragon
  • Zarejestruj swój zakup, używając formularza
  • Odbierz kartę podarunkową do wykorzystania w naszym sklepie 

Promocja trwa do 31 maja 2024 roku.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (2 głosy)