Kim są Komputronicy? Dołącz do grupy i nie przeocz żadnej nowości

Komputronicy to grupa założona przez Komputronik na największym portalu społecznościowym – Facebooku. Komputronikiem może być każdy, kto potrzebuje lub potrafi udzielić porady związanej ze sprzętem: geek, gracz, ale także fanka fitnessu, czy postępowa pani domu lub DJka.

Do grupy Komputronicy zapisać może się każdy, kto czuje się ekspertem w swojej dziedzinie i chciałby pomóc innym, a przy okazji zyskać dostęp do unikalnych promocji.

Promocje, premiery, konkursy z nagrodami

Należąc do Grupy zyskujemy wiele korzyści. To przede wszystkim wiedza – jako pierwsi dowiadujemy się o promocjach i nowościach, plotkach o premierach, przeciekach, o innowacjach oraz konkursach. 

Z początkiem października na naszej grupie wystartuje kolejny konkurs, którego szczegóły poznacie już wkrótce. Dla zwycięzców przewidziana jest nie lada nagroda. Warto śledzić Komputroników, by wziąć udział w konkursie. Tym bardziej, że w ostatniej jego edycji do zwycięzcy trafił Apple iPhone 14 128GB Północ.

Kim są Komputronicy?

Będąc Komputronikiem mamy też informacje na temat działania sprzętów, które były już przetestowane przez innych użytkowników. Dzięki temu wiemy, jaki sprzęt odpowiada naszym oczekiwaniom. Możemy poprosić innych Komputroników o opinię, czy dany sprzęt sprawdza się w codziennym użytkowaniu i na tej podstawie podjąć decyzję o zakupie. Każdy ma możliwość zadać pytanie innym użytkownikom lub administratorowi, a oni przyjdą z pomocą.

Jeśli sami chcemy złożyć komputer swoich marzeń możemy poprosić administratora grupy o pomoc w doborze odpowiednich części, a później o opinie możemy zapytać innych użytkowników grupy.

Przyjdź na live, wygraj nagrody

27 września 2023 o godz. 20.30 na grupie odbędzie się live, podczas którego eksperci Komputronik złożą komputer do streamowania. W trakcie transmisji będą do wygrania nagrody przeznaczone dla Waszego komputera.

Dodatkowo Komputronicy otrzymują dostęp do kodów rabatowych w sklepie Komputronik.pl, których nie ma nigdzie indziej. Wiele kodów rabatowych będzie przeznaczonych wyłącznie dla użytkowników Grupy.

 

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.3/5 (23 głosy)