Raty 0% na iPhone – kup smartfon Apple i zyskaj 200 złotych zwrotu

Teraz wszystkie dostępne u nas iPhone’y kupisz na raty 0%. Promocja trwa do 15 lutego 2024 roku i obejmuje zakupy zarówno online, jak i te z odbiorem w sklepach stacjonarnych. Korzystając z tej drugiej opcji, dodatkowo odbierzesz 200 zł zwrotu na karcie podarunkowej. Sprawdź i ciesz się najnowszymi modelami iPhone bez dodatkowych kosztów kredytowych.

iPhone na raty 0%

Raty 0% to najkorzystniejsza z form zakupów, jeśli nie chcemy jednorazowo wydawać dużej ilości gotówki. Raty 0%, które oferujemy pozwolą Ci nabyć wymarzony model iPhone’a od ręki, bez odkładania gotówki i bez nadmiernego obciążania budżetu. Do 15 lutego możesz skorzystać z oferty 10×0%, co oznacza dla Ciebie rozłożenie płatności na kilka wygodnych rat bez dodatkowych kosztów. Na raty 0% kupisz wszystkie dostępne w naszym sklepie iPhone’y:

Kup iPhone i odbierz 200 złotych zwrotu

Aby skorzystać z rat 0% na iPhone możesz dokonać zakupów stacjonarnie, online lub zamówić z odbiorem w salonie. Decydując się na zakupy lub odbiór w jednym ze sklepów, zgarniesz 200 zł na kartę podarunkową. Aby skorzystać z promocji:

  • Kup wybranego iPhona w salonie lub zamów z odbiorem w salonie. Możesz skorzystać z promocji ratalnej lub zapłacić pełną kwotę od razu.
  • Wypełnij formularz (masz na to 14 dni od momentu zakupu).
  • Odbierz kartę podarunkową do wykorzystanie w Komputronik. 

Raty 0% na iPhone – nowoczesne rozwiązania od ręki

iPhone’y to jedne z najbardziej rozpoznawalnych  telefony na świecie. Fani marki doceniają ją za wiele nowoczesnych rozwiązań i udogodnień. Telefony Apple oferują między innymi:

  • Szybki i stabilny system iOS
  • Szybką i wydajną pracę
  • Łatwą i intuicyjną obsługę
  • Topowej jakości aparaty fotograficzne
  • Wyróżniający się design

Każdego roku na rynku pojawiają się kolejne modele iPhone. Użytkownicy czekają na coraz to nowsze i jeszcze bardziej funkcjonalne telefony. Smartfony Apple słyną z najnowocześniejszych technologii, ale to oznacza również wysoką ich cenę. Jeśli akurat nie możesz pozwolić sobie na wydatek związany z zakupem telefonu za gotówkę, skorzystaj z naszej oferty i weź iPhone na raty 0%.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
5/5 (3 głosy)