Dziesiątki promocji na sprzęt z okazji Dnia Singla – kupuj taniej smartfony, zegarki, komputery

Dla nas każda okazja do rozdawania rabatów jest dobra, więc nie zapominamy również o singlach. Ich święto wypada w listopadzie i z tej okazji przygotowaliśmy specjalne promocje na sprzęt – zarówno do rozrywki, jak i pracy.

Promocje na Dzień Singla potrwają u nas do 12 listopada 2023 roku i obejmują sprzęt biurowy, ale też laptopy i komputery do różnych zastosowań, sprzęt do rozrywki, komputery gamingowe, urządzenia dla fanów aktywnego odpoczynku czy posiadaczy smarthome.

iPhone 11 z rabatem 200 złotych

Smartfony to najpopularniejsze urządzenia, z których na co dzień korzysta niemal każdy z nas. Dzisiejsze modele to o wiele więcej niż tylko sprzęt do komunikowania się. Jednym z objętych naszą promocją telefonów jest Apple iPhone 11 64GB, który zdecydowanie poszerza Twoje możliwości. Ten model gwarantuje bardzo wysoką wydajność dla komfortowego korzystania z wszelkich aplikacji i płynnej pracy. Zastosowany w telefonie czip Apple Bionic A13 oraz dużo RAM-u zapewniają Ci swobodę pracy i rozrywki. To nie tylko swobodne komunikowanie się z bliskimi, ale też wygodne wykonywanie obowiązków służbowych, płatności zbliżeniowe i wiele więcej możliwości w tym płynne działanie nawet wymagających gier. Dodatkowo iPhone 11 charakteryzuje się energooszczędnością, co w połączeniu z pojemną baterią 3110mAh gwarantuje cały dzień pracy iPhone’a na jednym ładowaniu. Do 12 listopada 2023 roku, z kodem rabatowym Apple iPhone 11 64GB kupisz taniej o 200 złotych.

Promocje na Dzień Singla 2023

Taniej dla zdrowego trybu życia

300 złotych rabatu możesz natomiast zgarnąć przy zakupie zegarka Polar Ignite 3 Titanium. To smartwatch sportowy, który oprócz licznych trybów treningowych oferuje szereg funkcji, które pozwolą Ci zadbać o Twoje zdrowie. Będzie monitorował jakość Twojego snu, ale też kontrolował tętno oraz temperaturę ciała. Dzięki zaawansowanym technologiom zawsze pod ręką masz dostęp do monitorowania najważniejszych dla Twojego zdrowia parametrów. Dla amatorów aktywności fizycznych do dyspozycji jest aż 150 trybów, które będą dokonywały pomiarów czasu, dystansu, a także monitorowały postępy.

Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
4.7/5 (3 głosy)